Водійське посвідчення
Водійське посвідчення sai.gov.ua

ВР ввела єдині правила перетину перехрестя з круговим рухом

Перевага в русі на перехрестях з круговим рухом надаватимуться транспортним засобам, які вже рухаються по колу

Верховна Рада України ввела єдині правила перетину транспортними засобами перехрестя, де організовано круговий рух. Про таке повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За відповідний законопроект "Про внесення змін до статті 41 Закону України" Про дорожній рух "(щодо пріоритетності транспортних засобів, які рухаються по колу)" №4246 у вівторок за основу проголосували 242 народних депутата, в цілому – 234 депутати.

Так, до закону "Про дорожній рух" пропонується ввести раніше відсутню норму: перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу.

У пояснювальній записці до документа йдеться про те, що складна соціально-економічна ситуація в Україні призвела до відсутності дорожньої розмітки та дорожніх знаків на автомобільних дорогах. Також у кожному місті діє правило перетину перехрестя з рухом по колу, що викликає аварійність на таких ділянках, тому сьогодні в суспільстві затребувані зміни.

Як повідомляв 5.UA, у ВР зареєстрували законопроект про зменшення швидкості дорожнього руху. 

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила закон про створення державного дорожнього фонду для фінансування ремонту і будівництва автомобільних доріг країни. 

Попередній матеріал
У Латвії очікують, що влітку українці подорожуватимуть до ЄС без віз
Наступний матеріал
Через ремікс ісламської молитви у Тунісі закрили нічний клуб, розпочато розслідування
Loading...

ВР ухвалила зміни до закону про автомобільні дороги

Як депутати через абонплату за газ бунтували – включення з Верховної Ради

До уваги киян: обмежено рух по Кільцевій дорозі