Управління безпеки дорожнього руху

У Києві для водіїв встановили "розумне" табло контролю швидкості

У разі перевищення швидкості табло засвітиться червоним, у випадку, якщо дотримана безпечна швидкість - зеленим

У столиці встановили інформаційне табло вимірювання швидкості руху. Про таке повідомляє прес-служба Управління безпеки дорожнього руху.

"Прилад вимірює швидкість руху автомобілів, й має суто превентивну дію. Такий спосіб "виховання" водіїв, вже зарекомендував себе позитивно в більшості країн Євросоюзу та США. Тепер познайомитись з новинкою зможуть і столичні водії", - йдеться у повідомленні.

Як стало відомо, днями, на вулиці Олени Теліги в столиці уже запрацювало табло "зворотного зв’язку". "Принцип його роботи полягає в безперервному вимірюванні швидкості руху автомобілів в одній смузі руху із виведенням в режимі реального часу результатів вимірювання на цифровий екран", - зазначили в УБДР.

/
/

У випадку перевищення швидкості руху, виміряне значення виводиться на табло червоним кольором, в інших випадках (при швидкості від 40 км/год до 60 км/год) – зеленим.

/
/

Як додали в Нацполіції, поки використання такого табло не несе наслідків у вигляді притягнення до адміністративної відповідальності, тож перевищення швидкості залишається на "совісті" водія.

Дивіться такожДисципліна водіїв на дорогах значно погіршилася – експерт

Попередній матеріал
Посадовці Міноборони закупили непридатні для використання вертольоти на 13 млн грн – ГПУ
Наступний матеріал
Прокуратура упіймала на хабарі ректора одного з київських інститутів
Loading...

Дисципліна водіїв на дорогах значно погіршилася – експерт

В Україні відсьогодні водії повинні вдень вмикати фари за межами міста