Верховна Рада
Верховна Рада 5 канал

Рада ухвалила закон про додаткову підтримку дітей-сиріт

  Читайте по-русски
  Також депутати проголосували за додаткову державну підтримку дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія" на час карантину

  14 липня народні депутати проголосували за закон "Про внесення змін до статті 8 Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" щодо підвищення розміру стипендії та щорічної допомоги". Про це повідомляє сайт Верховної Ради України.

  Сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, крім повного державного забезпечення, отримуватимуть стипендію в розмірі 150% від прожиткового мінімуму на одну особу.

  Закон передбачає щорічну грошову допомогу на придбання підручників вказаним категоріям дітей. Також сироти та діти без батьківської опіки зможуть отримувати 100% зарплати, нарахованої під час виробничого навчання та виробничої практики.

  Рада також прийняла в цілому законопроєкт №3781 про додаткову державну підтримку дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія" на час карантину. Він дозволяє адміністрації зазначених дитячих центрів продавати 10% путівок самостійно та передбачає будівництво та реконструкцію об'єктів інфраструктури для цих центрів за рахунок держави.

  Водночас утримання об'єктів "Артек" і "Молода гвардія", оплата праці працівників, комунальних послуг, послуг зв'язку, дератизації, дезінфекції, вивезення сміття, сплата податків і платежів, купівля паливно-мастильних матеріалів також здійснюватимуться за рахунок держави.

  Нагадаємо, 14 липня Верховна Рада ухвалила у другому читанні і в цілому законопроєкт №2285-д "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор". Однак того ж дня у Верховній Раді України було зареєстровано два проєкти постанови про скасування рішення щодо прийняття в цілому закону про легалізацію грального бізнесу.

  Попередній матеріал
  Підозрюваному у вбивстві ексміністру Кожарі продовжили арешт
  Наступний матеріал
  Зеленський і директорка МВФ говорили телефоном – йшлося про Нацбанк
  Loading...

  Легалізація грального бізнесу: у Раді постановами блокують підписання закону Разумковим

  Вирішення долі НАБУ: Позачергове пленарне засідання Ради – завершено

  Рада легалізувала гральний бізнес – що дозволили

  Пленарне засідання Верховної Ради – трансляція

  Після позачергового ще одне позачергове: Рада у вівторок проведе 2 засідання "на вимогу депутатів"

  Місцеві вибори, законопроєкт Бужанського, покарання за водіння напідпитку: як завершився день у Раді