Публічне звернення колективу «5 каналу» і телеканалу ТВІ до голови Київського апеляційного адмінсуду Денісова Анатолія Олексійовича

  Шановний Анатоліє Олексійовичу, журналістські колективи «5 каналу» та телеканалу ТВІ публічно звертаються до Вас, як до голови Київського апеляційного адміністративного суду та судді у зв’язку з наступним.

  З надійних джерел нам стало відомо, що на Київський апеляційний адміністративний суд і Вас особисто будуть спроби чинити тиск задля швидкого розгляду та винесення «однобічного» рішення за апеляційними скаргами «5 каналу» і каналу ТВІ (та ряду інших ТРК) у резонансній судовій справі №2а-1008/10/2670 за позовом ТОВ «Телестудія «Служба інформації» (НТН) та ТОВ «Телерадіокомпанія «Кіно ТВ» (які належать до медіа холдингу Inter Media Group) щодо відбирання частот і анулювання ліцензій на мовлення.

  У нас – журналістів, виникає правомірне здивування той факт, що за нашою інформацією розгляд цієї справи вже заплановано на 16 серпня 2010р. За таких умов ми ставимо запитання: Чому наші компанії не отримали жодної судової повістки з визначенням дати, часу, та місця розгляду нашої справи? Для цієї справи встановлено скорочений строк розгляду?  На чиє замовлення це робиться? Чи не є такий розвиток подій проявом зацікавленності, а як наслідок  тиску на суди і суддів з боку власника компаній-позивачів?

  Розуміючи всю юридично дієву силу впливу цієї зацікавленої осіби та важелі, які він на сьогоднішній день має, закликаємо Вас не піддаватися спробам маніпуляцій та тиску. Тим більше, що Гарант Конституції - Президент України Віктор Янукович у своїй відповідь на заяву Міжнародного інституту преси наголосив на неможливості будь-якого втручання та маніпулювання судовою системою.

  Закликаємо Вас вчинити по совісті і діяти виключно в рамках чинного законодавства. Просимо Вас вжити заходів щодо повернення справи №2а-1008/10/2670 до суду першої інстанції. Підставою для цього є той факт, що всупереч законній процедурі справа 26 липня 2010 року була передана до Київського апеляційного адміністративного суду без проведення засідання Окружного адміністративного суду міста Києва щодо розгляду заяви про винесення додаткового рішення по цій справі.

  Також  ми просимо посприяти у залученні представників журналістського  колективу «5 каналу» та телеканалу ТВІ до участі у розгляді справи в якості третіх осіб без самостійних вимог, оскільки рішення щодо позбавлення ліцензій наших телеканалів безпосередньо впливає на гарантоване Конституцією України право на працю.

  Зі свого боку, ми зробимо все можливе задля неупередженого висвітлення перебігу даної справи, а також привернення суспільної уваги до планомірного і керованого тиску на ЗМІ та правосуддя з боку зацікавленої особи власника найбільшого медіа холдингу країни «Inter Media Group».

  Журналістські колективи «5 каналу» та телеканалу ТВІ

  Попередній матеріал
  "5 канал" висловлює вдячність і наголошує про наявність тиску на суддів
  Наступний матеріал
  2 українських альпіністів врятували у горах Таджикистану
  Теги: