"5 канал" висловлює вдячність і наголошує про наявність тиску на суддів

  "Я ніколи не допущу повернення до цензури чи будь-яких інших методів тиску на журналістів", - наголосив Президент Янукович у відповідь на заяву Міжнародного інституту преси, який звернув увагу українського президента на погіршення стану свободи преси в Україні за останні півроку. Коментуючи ситуацію з судами довкола "5 каналу" Янукович зазначив, що зробить усе можливе, щоб "5 канал" продовжував мовити. Бо сам часто дивиться його, зустрічається з журналістами і дає інтерв`ю "П`ятому".

  В свою чергу колектив "5 каналу" висловлює вдячність Президентові за його небайдужість та високу оцінку нашої роботи. І користуючись нагодою знову звертається з проханням про зустріч з ним. Адже, за два місяці, з часу написання нами відкритого листа до Президента, ми так і не змогли донести йому справжню суть загрози, що виникла над Першим українським інформаційним через можливість в судовому порядку позбавити нас частот на мовлення, анулювавши рішення конкурсу Нацради з питань телебачення та радіомовлення.
  Ми високо цінуємо Вашу позицію невтручання у роботу судів, але наголошуємо що за Вашою спиною на суддів чиниться тиск іншими можновладцями.

  Попередній матеріал
  У Харкові створили танк, здатний гасити пожежі на військових складах
  Наступний матеріал
  Публічне звернення колективу «5 каналу» і телеканалу ТВІ до голови Київського апеляційного адмінсуду Денісова Анатолія Олексійовича
  Теги: