Пшонка: незабаром в Українї запровадять систему ювенальної юстиції

  Прокурори, слідчі та судді, які займатимуться лише справами неповнолітніх, з’являться найближчим часом в Україні. Про це повідомив генеральний прокурор Віктор Пшонка.
  За його словами, зміни передбачені новим кримінально-процесуальним кодексом. Минулого тижня його підписав Президент. Визначити осіб, які працюватимуть з неповнолітніми, органи правосуддя мають за три місяці, наголосив Пшонка. До того ж, за словами Генпрокурора, за цей час правоохоронці мають змінити підходи до роботи з неповнолітніми, які передбачають ювенальну юстицію. Вона визначає підходи до правосуддя для неповнолітніх порушників. На думку Генпрокурора, в таких справах усі зусилля мають бути спрямовані насамперед на попередження  злочинів, а не на покарання.

  Віктор Пшонка, Генеральний прокурор України: "Кодекс передбачає ствроення системи ювенальної юстиції, і, я думаю, в найближчий час прокурори областей отримають спеціальний наказ в цій серйозній тематиці прокурорського нагляду - і діяльність нагляду за слідчими, і нагляд за органами міліції в цій частині, і процесуальна вазємодія в судах - все повинно підняти ефективність прокурорської діяльності".
  Попередній матеріал
  Україна обрала факелоносців для естафети Олімпійського вогню
  Наступний матеріал
  Залізнична катастрофа в Індії - щонайменше 19 загиблих [відео]
  Теги: