Україна обрала факелоносців для естафети Олімпійського вогню

  Хірург, велосипедист та громадські діячки представлять Україну на естафеті Олімпійського вогню Лондон-2012.

  Україна визначила четвірку факелоносців. Серед них - найвідоміший черкаський велосипедист і засновник велоклубу Руслан Коваленко, директор реабілітаційного центру для дітей з проблемами зору Віра Ремажевська, керівник доброчинного фонду для дітей, хворих на рак, Лариса Лавренюк та хірург Павло Макогончук. Їх відібрали з-понад 3-х тисяч претендентів. Окрім того, будуть іще почесні посли від України. Це - дворазова олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики Анна Безсонова та телеведучий Юрій Горбунов. Загалом, Олімпійський вогонь нестимуть 8 тисяч факелоносців з усього світу. Естафета напередодні 30-х Олімпійських ігор пройде сотнями міст та сіл Великої Британії.

  Віра Ремажевська, директор учбово-реабілітаційного центру для дітей з проблемами зору: "Спортом займалася колись, і навіть була чемпіоном України певний час, але це було в підлітковому віці і дуже давно. Ну, я сподіваюсь, шо 300 метрів я пробіжу і честь України не опозорю".

  Юнчгул Парк, член журі: "Ми задоволені, що Україна теж долучиться до естафети Олімпійського вогню. Ми відшукали тут тих людей, які є гордістю країни, і які виявляють справжні олімпійські якості у повсякденному житті. Олімпійський вогонь у них у серцях".

  Попередній матеріал
  У Польщі передбачати результати матчів Євро-2012 буде слониха
  Наступний матеріал
  Пшонка: незабаром в Українї запровадять систему ювенальної юстиції
  Теги: