Пшонка: Мельниченко оголошений у розшук

  Екс-майор держохорони Микола Мельниченко оголошений у розшук. Цю інформацію підтвердив генпрокурор Віктор Пшонка.
  Розшук оголосили ще 23 вересня. Де саме може переховуватися Мельниченко - не повідомляють. Кілька місяців тому суд поновив кримінальну справу Миколи Мельниченка, закриту у 2005 році. Екс-охоронця Кучми підозрюють у перевищенні службових повноважень, розголошенні державної таємниці та начебто фальсифікації доказів. Екс-майор двічі порушив обраний запобіжний захід - підписку про невиїзд. Коли правоохоронці хотіли самостійно доправити його до слідчого - Мельниченка не знайшли.

  Віктор Пшонка, генеральний прокурор України: "У нього була підписка про невиїзд, але зафіксовано два його порушення, два обставини порушення підписки про невиїзд, було прийнято рішення про його доставку до слідчого, але його не виявилося. Зараз він офіційно, згідно діючого законодавства, знаходитсья в розшуку. Думаю, це невеликий термін його розшуку".

  За інформацією інтернет-видання Українська правда, Мельниченко зараз знаходиться в США. В телефонній розмові з журналістами екс-майор держохорони запевнив, що не ухиляється від слідства. Він також заявив про намір подати в суд на генпрокурора Віктора Пшонку за розповсюдження недостовірної інформації.

  Попередній матеріал
  Найпотужніша за півсторіччя повінь затопила уже третину території Таїланду
  Наступний матеріал
  Нові сутички між армією та опозицією в Сирії
  Теги: