ГУМВС України в Одеській області

Призначено нового керівника Нацполіції Одеської області

Ним став колишній керівник карного розшуку

Заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий та перший заступник голови Нацполіції Вадим Троян представили нового керівника поліції Одеської області. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Одеській області.

Як зазначається, посаду отримав Дмитро Головін, що раніше очолював Департамент карного розшуку в поліції області.

"Дмитро Головін – досвідчений фахівець, який має досвід оперативної роботи в регіонах нашої держави. Остання посада, яку він очолював, – це Департамент карного розшуку Національної поліції України. Я вважаю, що він володіє обстановкою, яка склалася в Одеській області та спроможний у короткий термін організувати роботу всіх служб", – зазначив Сергій Яровий.

Повідомляється, що Головін проходить службу в органах внутрішніх справ з листопада 1996 року. За цей час він очолював кримінальний блок поліції Київської області та виконував обов’язки начальника поліції Київщини, а також займав різні посади в поліції Одеського регіону.

Як повідомляв 5.ua, 7 листопада начальник Головного управління Національної поліції України в Одеській області Гіоргі Лорткіпанідзе подав у відставку. Відповідне звернення Лорткіпанідзе було опубліковане на сайті відомства. 

Згодом в.о. керівника Нацполіції Одеської області призначили Вадима Могилу.

Попередній матеріал
Над Тихим океаном зіткнулись надзвукові винищувачі США
Наступний матеріал
Бойовики не дають врятувати Донбас від нечистот: СЦКК заявляє про загрозу екологічного лиха

В.о. керівника Нацполіції Одеської області призначили Вадима Могилу

Керівник національної поліції Одеської області подав у відставку – відео