Степан Полторак
Степан Полторак Міноборони

Привітання Полторака українкам: "Святкувати один раз на рік свято жінки – недостатньо"

  У ЗСУ на різних посадах проходять службу понад 20 тис. військовослужбовців-жінок

  Міністр оборони України Степан Полторак привітав жінок-військовослужбовців та працівників Збройних сил України з днем весни на сторінці у Facebook.

  "По-різному можна ставитися до свята, яке святкували наші діди, батьки, свята, яке святкуємо ми, свята, яке стало частиною нашого життя. Враховуючи, наскільки багато кожна із вас зробила в житті кожного чоловіка, в житті нашої країни і в цілому у суспільстві, переконаний, святкувати один раз на рік свято жінки – недостатньо", – йдеться в повідомленні.

  Зі слів міністра, на сьогодні у Збройних силах України на різних посадах проходять службу понад 20 тис. військовослужбовців-жінок, з них 2 тис. – учасники бойових дій, 68 військовослужбовців-жінок нагороджені державними нагородами.

  Крім того, в Міністерстві оборони та Генеральному штабі Збройних сил іще 32,5 тис. працівників Збройних Сил жіночої статі. 

  "Дорогі жінки! Щиро вдячний вам за величезну працю, коли жертвуючи увагою до рідних, ризикуючи здоров'ям, виконуєте свої службові обов'язки. Нехай ця весна принесе вам щастя та наснагу, аби здійснилися усі задуми. Щоб наступне жіноче свято, ми зустрічали у мирній країні! Зі святом!" – додав Полторак.

  Водночас начальник Генерального штабу, головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко додав: "Що потрібно для жінки, мами або дружини перш за все? Потрібно аби близькі чоловіки були поруч та живими! Саме цього я бажаю сьогодні кожній українській жінці!"

  Нагадаємо, напередодні міський голова Києва Віталій Кличко привітав жінок з днем весни. Прямо на вулиці та у громадських закладах чільник столиці дарував прекрасній половині квіти та солодощі.

  Попередній матеріал
  В Америці заарештували українця за незаконний експорт військового обладнання в Україну
  Наступний матеріал
  Краще пізно, ніж ніколи: у Індії волонтери відкрили школу для жінок старше 60 років

  У Києві 8 березня буде перекритий Хрещатик – через жіноче ралі

  Крим – це Україна: Як 8 березня 2014 року в Сімферополі кримчани співали "Червону руту" – відео

  В Україні хочуть декомунізувати 8 березня, 1 і 9 травня