Прикордонники провели випробування модернізованого швидкісного патрульного катера

Особливістю катера є водометні двигуни, які значно підвищують швидкість судна

Співробітники Держприкордонслужби випробували новий модернізований швидкісний патрульний катер типу  УМС-1000, призначений для несення служби на морі, річках та озерах, який нещодавно спустили на воду. Про це повідомили у прес-службі ДПСУ.

Як зазначається, судно є новою модифікацією катерів цього ж проекту, збудованих для Морської охорони протягом 2011-2014 років. Зокрема, катер має інші обводи корпусу та довжину (загалом 12 метрів).

Крім того, для швидкості катера застосовано 2 сучасні водометні пристрої, що дозволяє розширити район застосування катера на ділянках з меншими глибинами. Як головні двигуни тепер застосовані потужні суднові дизелі, що дозволяє досягти швидкості до 38 вузлів.

Повідомляється також, що катер устатковано сучасним навігаційним обладнанням та засобами зв’язку. Морехідні якості катера забезпечують його рух без обмежень при штормі до трьох балів, автономність по запасах питної води та провізії – до двох діб.

Наразі здійснюються кінцеві налаштування обладнання за результатами ходових випробувань. Процес випробувань та прийому катера триватиме до кінця місяця, після чого його буде прийнято до складу Морської охорони ДПСУ, йдеться у повідомленні.

"З кожним днем ми підвищуємо вимоги до конструкторів катеру, нині перевірено заявлені характеристики та проводиться його дообладнання. Особливістю цього катера є те, що на ньому встановлені водометні двигуни, які значно підвищують його швидкість", – прокоментував начальник управління організації Морської охорони Департаменту охорони державного кордону Владислав Смірнов.

Нагадаємо, на початку серпня в Одесі випробовали броньовані артилерійські катери

Попередній матеріал
ЄС може повністю відмовитись від проекту "Північний потік-2" – Коболєв
Наступний матеріал
Збірна України з баскетболу U16 вийшла в півфінал Чемпіонату Європи

"Шикарні машини": Міноборони США передали Нацгвардії новенькі пікапи та буси

Волонтери передали на фронт приладів більш ніж на 100 тис. грн

В Одесі випробовують броньовані артилерійські катери

У Чорному морі проходять випробування броньованих артилерійських катерів