5.ua

Прикордонники не пустили до України 9 тис. підозрілих росіян

  Крім того, за його словами, протягом останніх днів пожвавішав рух людей між Херсонщиною і Кримом. Щодня прикордонники фіксують там у середньому по дві тисячі людей і в один, і в інший бік. Тим часом, представники міжнародних організацій фіксують біженців з Автономної республіки. Зареєстрували вже понад тисячу людей.

  Микола Литвин констатував, що ситуація на східному кордоні залишається напруженою, особливо у Луганській і Донецькій областях. З боку Росії сконцентрована велика кількість військ і техніки. Ділянку кордону з Росією на Сході країни охороняють шість тисяч бійців Держприкордонслужби. Крім того, сформовано вісім груп оперативного реагування на бронетехніці, які охороняють межу не лише з Росією, а й з Молдовою – на придністровській ділянці. За всім периметром прикордонники стають свідками постійних провокацій з боку російських військових чи тих бійців, що перебувають у Криму та Придністров’ї, – розповідає голова держслужби.

  "Літаки, розвідувальні польоти, це безпілотники, які запускаються, це вночі розпускаються слухи про порушення тої чи іншої ділянки кордону і підхід реальних колон техніки до державного кордону, потім вони уходять в тил", повідомив Микола Литвин. На Перекопі ж українських вояків обстрілюють сигнальними снарядами. "Провокацій цих дуже багато, але ми реагуємо й відслідковуємо ситуацію", – підсумував голова Держприкордонслужби.

  Попередній матеріал
  Михайла Коваля призначено в.о. Міністра оборони України
  Наступний матеріал
  Огляд світової преси щодо Криму та ізоляцію Росії
  Теги:
  Loading...