galagov.tv

Прикордонники намагаються повернути державі ділянку кордону з Угорщиною

  У Держприкордонслужбі заявили, що вживають усіх заходів, щоб повернути у державну власність земельні ділянки, розташовані вздовж лінії державного кордону в Закарпатській області

  "Незважаючи на те, що земельні ділянки, які розташовані у безпосередній близькості до державного кордону України, перебувають у приватній власності, Державна прикордонна служба України в повному обсязі здійснює охорону державного кордону, його патрулювання та виконання інших завдань", - повідомили в прес-службі ДПС.

  За словами прикордонників, ДПС разом з прокуратурою Закарпаття повернули у державну власність 34 земельних ділянки загальною площею понад 132 гектари.

  "Мукачівським прикордонним загоном Держприкордонслужби спільно з військовою прокуратурою Ужгородського гарнізону, подано позов до суду щодо оскарження незаконних рішень про передачу у довгострокову оренду майже 90 гектарів земель, розташованих у безпосередній близькості до кордону", - зазначила прес-служба.

  Зазначимо, головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявив, що 150 км українського кордону з Угорщиною є приватними земельними ділянками і не контролюються українськими прикордонниками.

  Попередній матеріал
  У Криму затримують учасників пікетів проти репресій силовиків РФ
  Наступний матеріал
  Інформаційна ізоляція у Facebook під час анексії Криму та її прорив - відео
  Loading...

  НА КПВВ "Мар'їнка" ворожий снайпер поранив українського прикордонника

  РФ може ініціювати обмін затриманих українських прикордонників на росіян - Слободян

  "Німе" відео ФСБ РФ з українськими прикордонниками – у ДПСУ відреагували

  Затримані українські прикордонники: у Брянську відбудеться зустріч з представниками ФСБ

  "Зникнення" українських прикордонників на Сумщині: Слободян розповів, де і коли відбудуться переговори з російською стороною

  Мужньо протистояли російським найманцям: поранених у АТО прикордонників нагородили