5.ua

Причина пожежі у Харкові - вибух невідомої речовини [відео]

  Полум'я спалахнуло у квартирі на п'ятому поверсі. Вона та квартира поверхом вище повністю вигоріли. За словами рятувальників - складнощі у приборканні вогню виникли через те, що він перекинувся на технічні балкони будинку, де були легкозаймисті речі. За словами очевидців, пожежі передував вибух. Водопостачання, електроенергію та газ у будівлі відключили. Мешканців постраждалого під'їзду евакуювали. За фактом порушення вимог пожежної безпеки прокуратура відкрила кримінальне провадження. За попередніми даними, займання сталося в результаті вибуху невідомої речовини. На місці події працюють рятувальники та правоохоронці.

  Ігор Лупангін, помічник начальника ГУ ДСНС у Харківській області: "Заявители говорили о том, что здесь произошел пожар, но предварительно говорили о том, что произошел взрыв. Сюда были направлены четыре автоцистерны, одно отделение аварийно-спасательного автомобиля и два отделения автолестницы, потому что очаг пожара был на 5-м этаже девятиэтажного дома. Но огонь перебросился по лоджиям и на 6-ой этаж".

  Олександр Парамонов, перший заступник міського голови: "Сечас перепись всех проживающих на этом стояке, который пострадал. Остальная часть дома находится в удовлетворительном состоянии. Идет визуальное обследование дома. То есть, конструкция находится в удолетворительном состоянии".


  Попередній матеріал
  У школах та ПТУ пройшов Шевченківський телевізійний урок [відео]
  Наступний матеріал
  "Антифашисти" сплатять побитим журналістам 30 тис. грн. компенсації [відео]