5.ua

"Антифашисти" сплатять побитим журналістам 30 тис. грн. компенсації [відео]

  Вадим Тітушко, підсудний: "День добрявий!"

  Для Вадима Тітушка сьогодні й справді - день добрий. Суддя дослухалася до умов мирової угоди, яку троє підсудних уклали з потерпілими минулого тижня і вирішила - за грати нападників на журналістів не садити, а призначити умовне покарання.

  Лариса Радуцька, суддя: "Тітушка Вадима Сергійовича звільнити від відбування призначеного покарання з випробуванням - іспитовим строком 2 роки".

  Двоє інших засуджених отримали по півтора роки умовного обмеження волі.

  Віктор Любімов, прокурор: "Якщо б вони не визнавали вину в подальшому, притримувались своєї позиції, що вони не винні - звичайно, міра покарання могла б бути більш жорстока, ніж є зараз".

  Четвертий підсудний - Андрій Ярошенко - ще у пятницю заявив: вибачатися перед журналістами не буде і вину не визнає. Мирову угоду він не підписав, боротиметься у суді і далі.

  Віктор Любімов, прокурор: "В матеріалах кримінального провадження більш ніж достатньо доказів вчинення Ярошенком кримінального правопорушення. Тому, на що він розраховує - я не знаю".

  Ярошенко, якщо передумає, все ще може підписати мирову - зазначають представники журналістів. Але часу на роздуми небагато.

  Вікторія Кіріна, представник Ольги Сніцарчук: "Якщо на момент надходження такої угоди уже будуть допитані свідки, розглянуті фото- та відеоматеріали, то доцільність такої угоди, по суті, нівелюється".

  За рішенням суду, журналістське подружжя отримає від нападників близко тридцяти тисяч гривень компенсації. Куди витратити гроші - довго не думали.

  Ольга Сніцарчук, журналіст "5-го каналу": "Одна частина грошей буде скерована на лікування музиканту, який все літо пролежав у комі, друга частина піде на розвиток громадського телебачення".

  Після трьох місяців судової тяганини - Вадим Тітушко зарікся мати справу з журналістами і політичним найманством. Тепер, каже, увесь час витрачатиме на навчанні і спорт.

  Вадим Тітушко: "Учимся, тренируемся - все, как надо".

  Ірина Герасимова, Іван Головач, 5 канал. 


  Попередній матеріал
  Причина пожежі у Харкові - вибух невідомої речовини [відео]
  Наступний матеріал
  Пакистан відмовляється від відповідальності за загибель українських альпіністів