Рафаел Лусваргі
Рафаел Лусваргі 5 канал

Провину визнав – апеляцію подав: що відбувається у справі бразильського поплічника терористів

Рафаелю Лусваргі закидають вбивства українських військових - чоловік свою вину визнав, утім, подає вже другу апеляцію на рішення суду

Ув'язнений в Україні бразильський поплічник бойовиків Рафаел Лусваргі подав другу апеляцію на свій вирок. Раніше йому присудили 13 років позбавлення волі. Рішення за справою Лусваргі Печерський суд столиці виніс наприкінці січня, нагадує "5 канал". 

Сам Лусваргі, з його слів, одразу подав апеляцію на це рішення, але документ у визначений законом термін до суду не надійшов. Адвокат підсудного переконує - це сталося тому що під час судового розгляду його клієнта не забезпечили перекладачем, який роз'яснив би йому права відповідно до українського законодавства.

"Оскільки нам не були роз'яснені такі права, переклад пам'ятки про права здійснюється в апеляційній інстанції. Складено клопотання про поновлення Рафаелю Лусваргі строку складання апеляційної скарги", - розповідає адвокат підсудного Валентин Рибін.

А от прокурор відділу підтримання державного обвинувачення ГПУ Андрій Льовочкін зазначає: "30-денний термін з дня отримання вироку було пропущено з підстав, наведених в апеляційній скарзі обвинуваченого. А саме - він нібито не був ознайомлений зі строками та не надав апеляційну скаргу вчасно. Судом було задоволено його клопотання, але це рішення не є остаточним, це не рішення по справі".

За ухвалою суду, розгляд апеляції розпочнуть повторно за місяць.

Довідка: Рафаел Лусваргі у 2014-2015 роках брав участь у незаконних збройних формуваннях українського сходу. Йому закидають вбивства українських військових. Лусваргі свою вину визнав. На період розгляду апеляційних скарг перебуває у слідчому ізоляторі.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Запальний снаряд у даху": Як Мар'їнка оговтується після ворожих обстрілів – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У МінТОТ заявили про ймовірність потрапляння радіації з шахти в ОРДО на підконтрольні Україні території
Наступний матеріал
"Гаряча" необхідність: волонтери з Черкас сплели маскувальні сітки для бійців АТО
Loading...