Facebook / Служба безпеки України

ГПУ встановила особи іноземців-найманців, що воюють проти України в АТО

Йдеться про учасників організації United Continentale, які воюють за так звані "ЛНР" та "ДНР" на сході

Головна військова прокуратура ГПУ з'ясувала, що у складі НЗФ "Прізрак" терористичної "ЛНР" беруть участь іноземці – під егідою United Continentale. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Як відомо, Головна військова прокуратура ГПУ нині розслідує провадження за фактом розв’язання та ведення представниками влади РФ агресивної війни проти України, що призвело до загибелі людей та інших тяжких наслідків.

"В указаному кримінальному провадженні встановлено, що у веденні РФ агресивної війни проти України на території Донецької і Луганської областей із 2014 року беруть участь у складі незаконного збройного формування "Призрак" терористичної організації "ЛНР" іноземці, громадяни – найманці під егідою організації United Continentale, що сповідує у тому числі проросійську політику", – зазначається у повідомленні.

За даними Генпрокуратури, засновником і координатором НЗФ "Призрак" є росіянин О.Марков.

Довідка від ГПУ: Організація United Continentale є геополітичним рухом крайньоправої спрямованості, створена влітку 2014 року в м. Белград (Сербія), яка виступає з критикою Євросоюзу і НАТО. До складу організації входять громадяни Франції, Сербії, Іспанії, Італії, Німеччини, Чехії, Болгарії, країн Латинської Америки, США та РФ. Більшість її представників проходили службу в іноземному легіоні та брали участь у веденні бойових дій у різних країнах світу.

Як стало відомо, слідство нині встановило особи іноземців-найманців з United Continentale, які з липня 2014 року беруть участь у складі НЗФ на території ОРДЛО.

"Вказані особи систематично проходять військову підготовку на тренувальних базах у м. Ростов-на-Дону", - повідомили в Генпрокуратурі.

Зокрема, громадянин Франції Гійом Кувел’є у 2014 році брав активну участь у веденні бойових дій проти України на сході у складі НЗФ "Призрак", "Восток", а з 2015 року - у складі НЗФ "Всевелике донське козацтво".

Наразі, за даними правоохоронців, Кувел’є нібито проходить військову службу за контрактом в армії США. Цей факт перевіряється Головною військовою прокуратурою.

Також уже встановлено іноземців-найманців з United Continentale, що є громадянами Франції, Сербії, Бразилії, Чехії, Іспанії та у складі НЗФ терористичних "ДНР" і "ЛНР", і разом із російськими військовими беруть участь у веденні агресивної війни проти України.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Українська гордість і міць": як розвідники ЗСУ силу в АТО випробовують – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Луценко: Усі, хто "дерибанив" землю з "космічною командою" Черновецького-Довгого, мають відповідати політично
Наступний матеріал
У Києві біля банку невідомі в масках вкрали у чоловіка більше 500 тисяч гривень
Loading...