Провалилася акція "А ти готовий віддати кров за Україну?" (репортаж)

  "А ти готовий віддати кров за Україну?". Виявляється, охочих мало. Акція з однойменною назвою, яку влаштували в одній з київських лікарень, зазнала поразки. Молодь вирішила закликати високопосадовців стати донорами. Владоможці запрошення проігнорували. Щоправда, і інціаторів акції можна було перерахувати на пальцях однієї руки.

  Черги ані біля входу, ані біля кабінетів.На дев`яту годину лише троє добровольців. Перший відразу відсіявся. Забув паспорта.

  Сергій Митрофанський, голова громадської організації: "Відверто кажучи, розчарувався. Тому що вже налаштувався прийняти участь в цій акції, ми відгукнулися на неї, але до кінця не вдалося. На жаль".

  Донор другий - Тарас. Перед здачею крові - стандартна процедура. За чаєм, розповідає: про акцію почув від товариша. Де решта однодумців не знає. Припускає - бояться.

  Тарас Керечан, студент: "Чому так мало людей не знаю. Мабуть, погано поінформовані. Або знаєте що ще, мабуть буває просто такий елементарний страх".

  450 грамів крові здав Дмитро. Він виявився організатором акції з гучною назвою "А ти готовий здати кров за Україну?". Каже, вони запрошували до лікарні можновладців. Ті не долучилися. За дві години жодного посадовця.

  Здивовані такою акцією і самі лікарі. Про депутатів вони  й не чули. Їм повідомили: кров здаватимуть студенти.

  Народні депутати не прийшли, а самих ініціаторів на пальцях однієї руки можна перерахувати.Втричі більше журналістів. За дві години вартувань окрім трьох активістів "Віддати кров за Україну" так ніхто і не з`явився.

  Анна Мірошниченко, Максим Петраков, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.26Мб)

  Попередній матеріал
  На НСК "Олімпійський" заклали капсулу для нащадків (репортаж)
  Наступний матеріал
  Із заробітчан стягатимуть єдиний податок?
  Теги:
  Loading...