На НСК "Олімпійський" заклали капсулу для нащадків (репортаж)

  Капсулу для нащадків сьогодні заклали на Олімпійському. Там завершили будівництво фундаменту для першого ярусу трибун. Усі роботи йдуть чітко за графіком - запевняють чиновники. Завершать будівництво як і планували - 2011-го. А от будівельники скаржаться на відсутність остаточного проекту оновленого спорткомплексу. Його обіцяють затвердити наприкінці березня.
  Роман Сухан, 5 канал: "Без ось такої каски тепер на Олімпійський не пускають. Тут повним ходом йдуть будівельні роботи. Сьогодні завершили будівництво фундаменту для першого ярусу. В останню палю закладуть лист для наступних поколінь".

  Символічну капсулу заклали в останню 448 палю фундаменту. Профільний міністр самотужки копав для неї яму. Сподівається - через сотні років листа прочитають нащадки. Будівельники ж переконані у міцності свого бетону, тому прогнозують - послання прочитають хіба що інопланетяни.

  На будмайданчику більш як півтисячі робітників. Працюють у дві, а подекуди і в три зміни. Скаржаться, вкладатися в графік дуже складно. Досі не отримали затвердженого генпроекту будівництва. А от міністр переконує - все гаразд. І навіть фінансова криза не завадить завершити будівництво вчасно.

  Василь Можар, віце-президент ХК "Київміськбуд": "Ми сьогодні працюємо в режимі проект вечером, виконання робіт - зранку. Немає напрацьованої проектної документації в такому обсязі, щоб ми могли більш спокійно і більш зважено працювати, тому ми працюємо в гарячому режимі".

  Юрій Павленко, міністр у справах сім`ї молоді та спорту: "Навіть якщо за умови збільшення кошторису - що може бути, будуть профінансовані. Тому що це генеральна головна арена Євро-2012. І без якої очевидно можуть бути проблеми".

  Оновлений стадіон розрахований майже на 70 тисяч глядачів. Їх розмістять на двох ярусах комплексу. Для ВІП персон збудують більше двадцяти лож. А ще кав`ярні, магазини та кінотеатр.

  Дмитро Чернявський, генеральний директор НСК "Олімпійський": "Стадион в категории наш должен попасть элит. Это самый высокий уровень стадиона, качество отделки, удобства для зрителя, определенное количество должно быть кафе, баров, там где в перерыве каждый человек должен успеть перекусить, выпить какой-то напиток, чай".

  Звести стадіон хочуть до грудня 2010-го. Урочисто відкрити в червні 2011-го. Щоб контролювати хід будівництва чиновники обіцяють безперешкодний доступ журналістів. Відтепер один день на місяць на стадіоні день відчинених дверей.  

  Роман Сухан, Андрій Асауленко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (9.26Мб)
  Попередній матеріал
  Черновецький підвищить вартість компослуг уп`ятеро
  Наступний матеріал
  Провалилася акція "А ти готовий віддати кров за Україну?" (репортаж)
  Теги:
  Loading...