5 канал

Проти "Опоблоку": маріупольці вийшли на протест

На мітинг проти намірів "Опозиційного блоку" вийшли більше тисячі маріупольців. Активісти кажуть, що обурені намірами знову маніпулювати мовним питанням

Цього понеділка в Маріуполі в різних районах були встановлені синьо-білі намети "Опоблоку", чиї агітатори збирали підписи, зокрема, і на захист російської мови та Дня перемоги. Щоправда за день потому шатри зникли. Місцеві ж патріоти вбачають у закликах цієї політсили таку ж провокацію, яка три роки тому привела до початку бойових дій в регіоні.

Тож, містяни вирішили зібрати підписи до СБУ та Нацполіції із вимогою втрутитися у ситуацію і дати правову оцінку заявам представників місцевого "Опоблоку".

"Ми бачили, що було в Донецьку: збір підписів про нібито утиски російської мови, а потім трапляється референдум і заходять російські війська. Ми хочемо працювати на крок вперед. Тому, коли з'явилися намети Опоблоку, велика частина активістів відреагувала. І максимально лояльно намагалися прибрати ці намети, активісти просто роздавали агітацію, після чого опоблок заявив, що згортає свою діяльність по цій програмі, тому що вони побачили, що реакція була миттєвою", - зазначив мешканець Маріуполя Дмитро Чичера.

Попередній матеріал
У Харкові стартував міжнародний марафон: майже 11 тис. бігунів із 15 країн світу
Наступний матеріал
Надання екстреної допомоги: навчання в екстремальних умовах
Loading...

Безпечні переходи: На трасі Київ-Одеса активісти перекрили рух

Екзотика для Приазов'я: у Маріуполі створили справжню алею сакур

Демонстранти взяли штурмом парламент Македонії

Спрацювали як швейцарський годинник: навчання бійців спецпідрозділу КОРД у Маріуполі – фоторепортаж

Чітко і злагоджено: спецпідрозділ КОРД провів навчання зі звільнення захопленого банку – відео

"Я у мами бойовик": на КПВВ затримано терориста із військовим квитком "ДНР" при собі