Марш УПА
Марш УПА 5 канал

Проти капітуляції та продажу землі: яким був багатотисячний марш УПА на Хрещатику

Читайте по-русски
За інформацією організаторів, участь у марші УПА взяли близько 10 тис. людей

Проти капітуляції та продажу землі – на акцію під такими гаслами вийшли тисячі українців. Поліція каже, що зібралося загалом 6 тис. учасників. Представники націоналістичних організацій пройшли Хрещатиком з нагоди Дня Захисника та 77-ї річниці заснування Української повстанської армії. Нинішні оборонці Донбасу, волонтери та громадські активісти вимагали у президента – не допустити втрати територіальної цілісності України. З подробицями – далі.

Щороку 14 жовтня пан Петро – в Києві. Цього разу прийшов не тільки подякувати захисникам, а й висловити свої вимоги владі, а саме – "ні!" реалізації так званої "формули Штайнмайєра".

"Поки не буде москалів на наші території, поки не буде ні одного російського солдата, ось тоді можна проводити вибори, але це по закону України. Без українського законодавства там виборі неможливі", – зауважує учасник мітингу.

Ще одна вимога – не допустити ринку землі: "Землю продавати не можна, боронь Боже – це є наше багатство. Продамо землю і не буде держави".

Розпочалася акція біля пам'ятника Тарасові Шевченку, де влаштували мітинг проти капітуляції. Висловити свій протест прийшли захисники Донбасу, волонтери та громадські активісти.

Микола Фівчук приїхав із села Давидівці, що на Буковини, аби висловити свій протест. Він – ветеран російсько-української війни, брав участь у боях на околицях Горлівки та Зайцевого.

"Коли дійсно президент буде керувати державою, о тоді воно почнеться саме так, як вона має бути. Це заради того, щоб держава наша піднялася, аби ми не їздили на заробітки, щоб до нас приїжджали, і аби вони в нас попрошали", – каже ветеран АТО.

Згодом колона мітингарів рушає від парку Тараса Шевченка в напрямку Хрещатика. Націоналісти тримають плакати, на найбільшому з них – слова "Ні капітуляції".

Тисячі людей вийшли на одну із центральних вулиць Києва для того, щоб офіційно відзначити День українського захисника і донести свої вимоги до чинної влади. За інформацією організаторів, участь у марші УПА взяли близько 10 тис. людей.

"Я вимагаю від влади, від тих людей, котрі від мого імені, від імені будь-якого українця підписують глобальні документи, які впливають на майбутнє країни, я вимагаю додаткових пояснень та не просто на словах, а реальних дій," – наголосив волонтер Ілля Лисенко.

Завершилася хода під Офісом президента.

М.Солонар, Ігор Селянинов, "5 канал"

Попередній матеріал
Як проходив марш "Ні капітуляції" у центрі Києва
Наступний матеріал
День захисника і день протестів: як у регіонах України святкували та мітингували
Loading...