Проти екс-голови правління банку "Надра" порушено кримінальну справу

  Проти екс-голови правління банку "Надра" порушено кримінальну справу. Ігоря Гіленка звинувачують у заволодінні чужим майном і зловживанні службовим становищем. Про це йдеться у повідомленні, що його оприлюднили на сайті столичної прокуратури.
  У центральному офісі банку працівники київської прокуратури і УБОЗУ проводять слідчі дії в межах розслідування кримінальної справи. Якої саме - в МВС не повідомили.

  Нагадаємо, іншу кримінальну справу - за фактом зловживать керівництва банку "Надра" при видаванні кредитів - Генпрокуратура порушила цьогоріч у серпні. Сам Ігор Гіленко тепер у розшуку, оскільки переховується від слідства. З посади голови правління банку його звільнено тимчасовим адміністратором фінустанови в лютому 2009-го року. 

  Олександр Медведько, Генеральний прокурор України: "Винесено постанову про притягнення їх в якості обвинувачених. Було подано звернення до суду для того, щоб  в разі затримання ми могли лоставити примусово в приміщення суду і вирішити питання про обрання запобіжного заходу у вигляді арешту".

  Попередній матеріал
  Обамі присудили Нобелівську премію миру (доповнено)
  Наступний матеріал
  П. Порошенка призначили міністром закордонних справ (репортаж)
  Теги: