5 канал

"Просимо не покидати будинків": у Сєвєродонецьку СБУ проводить антитерористичні заходи

Місцевих просять не панікувати та дотримуватися особистої безпеки

Найближчим часом СБУ проводитиме у Сєвєродонецьку антитерористичні заходи. Місцевих мешканців просять не панікувати та не покидати без нагальної потреби своїх домівок. Про це повідомила прес-секретар поліції Луганської області Тетяна Погукай у Facebook

"Найближчим часом у місті Сєвєродонецьк Службою безпеки України будуть проводитися превентивні заходи з протидії терористичній та диверсійній загрозам. Поліція звертається до мешканців міста не панікувати та дотримуватися вимог особистої безпеки", – зазначила Погукай.

Також у поліції радять на час проведення заходів не покидати без нагальної потреби своїх домівок, дотримуватися правил особистої безпеки та поводження з підозрілими предметами, вибухонебезпечними речовинами тощо.

"У випадку отримання інформації про причетність невідомих осіб до ДРГ або терористичних підрозділів бойовиків, негайно повідомляти на адресу чергових служб:

  • Управління СБУ в Луганській області, тел. ном.: 0645-23-31-46;
  • Головного Управління національної поліції в Луганській області, тел. ном.: 102, 0645-24-20-42", - відзначають у прес-службі поліції області.

Правоохоронці пояснюють, що відповідно до ЗУ "Про боротьбу з тероризмом" та постанови Кабміну від 18.02.2016 №92, на території Луганської області проводиться антитерористична операція, у рамках якої здійснюються заходи щодо припинення незаконних дій з боку терористичних угрупувань та їх прихильників. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Спрацювали як швейцарський годинник: навчання бійців спецпідрозділу КОРД у Маріуполі – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
За тиждень в Україні потонули майже 100 людей – ДСНС
Наступний матеріал
Звільнений з полону ОРЛО суддя розповів про "розчарованого у новоросах росіянина"