Промо "5 каналу" викликало істерику російських пропагандистів – відповідь від колективу

промокампанія "5 каналу" 5 канал
Кремлівських пропагандистів та проросійських колаборантів роздратувала реклама українського телебачення в Україні

1 березня стартувало вражаюче промо, яке запустив "5 канал" в усіх містах України. Це іміджева кампанія, де ми закликаємо глядачів дивитися "Твій Український".

Рекламу було розміщено на бігбордах і LED-екранах, в "Укрзалізниці" та у міському транспорті. Пасажири Київського метрополітену побачили ролики на моніторах у вагонах та на станціях. Рекламу розмістили також на беклайтах, метролайтах та інфостійках. В ефірі радіостанцій "ХІТ ФМ", "Радіо ROKS", КISS FM, "Радіо Мелодія", "Країна ФМ", "Русское Радіо Україна" запущено цикл роликів про популярні проєкти "П'ятого".

Рекламуючи наші інформаційні проєкти, ток-шоу, документалістику й художні стрічки – ми неочікувано створили прецедент. А саме: деякі слогани телеведучих "5-го" підірвали офлайн- та онлайн-спільноту, спричинивши суспільний резонанс. Без уваги проросійських медіа, звичайно ж, не обійшлося.

Рекламному бігборду "5 каналу", який з'явився на одній зі станцій київського метро, вже присвятила свій прайм-тайм одіозна пропагандистка Кремля Ольга Скабєєва. Та й справді, що може бути важливішим для держави, майже чверть населення якої досі живе без каналізації? Звісно, реклама телеканалу чужої країни!

.
.скріншот

Не відстають від "Путін-ТБ" й прихильники російської ідеології в Україні, зокрема, адепти "Партії Шарія" – так, того самого Шарія, якого СБУ оголосила в розшук і якого підозрюють у державній зраді. У мережі "шаріївці" вже охрестили заклик дивитися українське – "разжиганієм"... На думку цих людей, перегляд українського контенту в Україні – привід для термінового виклику Служби безпеки України?

А ще у свідомості деяких людей чинити спротив – означає прагнути продовження війни. Якщо злодій заходить у чужу хату і краде, головне – не заважати йому? Правильно?

У відповідь на закиди московських пропагандистів та малоросійських колаборантів у нібито "розпалюванні ворожнечі" "5 канал" записав відео:

"Повторюємо ще раз: "Росія" – агресор (визнано ООН), П*тін – х**ло (визнано народом). Московія напала на нашу Україну, а ми лише захищаємо своє".

"Що таке, власне, москалі? 14 тисяч людей вбили москалі. Це найманці російської регулярної армії", – нагадала ведуча проєкту "Рандеву" Яніна Соколова.

"Крім середнього пальця, нічого цим нащадкам Сталіна і НКВД сказати не можна", – додав автор програми "Час Ч" Роман Чайка.

"Ну правда, ми ж завжди знали, що борщ – український. І найсмачніший. Москалів це дратує? Та нехай їдять свої щі! Хто їм забороняє?", – додає ведуча ток-шоу "Дійові особи" Лариса Губіна.

А обличчя "Підсумків тижня" Анна Мірошниченко наголошує: "Що? Розпалюємо ворожнечу? Захищаємо своє!"

Крім цього, журналістка Яніна Соколова записала окреме відео, в якому докладно пояснила, яке історичне значення в українській мові має слово "москаль":

"Я розповім, якщо ви, звичайно, за 7 років війни не зрозуміли. Москаль – це не національна ознака, не статева і не расова. Москалі – це російські військові, які прийшли до нас зі зброєю і вбивають українських громадян. Москалі – це ті, хто сприяє окупантам і виправдовує їхній злочин. Це ті, хто зараз почав загострення на Донбасі і відмовився від перемир'я в односторонньому порядку. Але це вас не дратує. Вас розлютив плакат, а це значить, що на плакаті написано щиру правду!".

Отже, мету досягнуто! Про нові проєкти поінформували, про ключові – нагадали. І нашу незмінну проукраїнську позицію відстояли. Ми впевнені – "5-й" неодмінно дивитимуться в новому сезоні.

Попередній матеріал
Шостий рік декомунізації: де в Україні ховаються "бетонні привиди" радянського минулого
Наступний матеріал
Щеплення від коронавірусу: що відомо про Covishield та чи готові українці вакцинуватися
Loading...