5.ua

Прокурорів України відтепер будуть контролювати українські громадяни

  Генеральна прокуратури України розробляє низку заходів, спрямованих на активізацію протидії корупції та налагодження партнерських взаємин із громадянським суспільством. Про це 10 березня повідомила прес-служба ГПУ.

  У відомстві добре усвідомлюють необхідність відновлення рівня довіри до працівників прокуратури з боку пересічних громадян. У зв’язку з цим Генпрокуратура ухвалила рішення про створення при відомстві Консультативної групи громадських фахівців. Члени цієї групи, зокрема, відстежуватимуть питання доброчесності та належного виконання працівниками органів прокуратури своїх професійних обов’язків. Громадськість отримає змогу надавати матеріали керівництву Генеральної прокуратури для відповідного реагування.
  «Нині в Україні активно триває процес формування нової влади, а разом з цим розпочинається люстрація – очищення від тих правоохоронців або державних службовців, які заплямували корупційними вчинками свою честь і гідність.
  Останнім часом окремі громадські діячі висловлюють занепокоєння можливим поверненням до корупційних схем призначень на посади в органи державної влади, правоохоронні структури та органи прокуратури. Наголошуємо, що ганебній практиці режиму Януковича – продавати та купувати посади в органах влади за хабарі – буде покладено край! Основними критеріями для відбору претендентів на державні посади нині є професіоналізм та порядність, - повідомляють в ГПУ, -
  Ми відкриті для громадськості та готові активно співпрацювати з усіма представниками громадянського суспільства щодо викриття корупційних та інших злочинів».

  Також в ГПУ нагадали, що кожен посадовець мусить перебувати під пильним контролем своїх колег та громадськості.

  «Тож закликаємо громадян, які матимуть інформацію про корупційні дії працівників органів прокуратури, звертатися за номерами телефонів довіри: (044) 200-79-87, (032) 235-44-69. Усю надану інформацію перевірить служба внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури України», - підкреслює прес-служба Генпрокуратури.

  Попередній матеріал
  Міноборони: українські вояки вступили у переговори з нападниками
  Наступний матеріал
  У кримчан масово відбирають українські паспорти
  Теги:
  Loading...