5.ua

Міноборони: українські вояки вступили у переговори з нападниками

  «Кримською самообороною» представилися озброєні люди, які прорвалися на територію автомобільного батальйону військово-морських сил у Бахчисараї. Про це 5-му каналу повідомив керівник кримського медіацентру Міноборони Владислав Селезньов.

  За його словами, невідомі прибули до частини з вимогою передати на баланс «кримської самооборони» з десяток вантажівок. Також, за даними Владислава Селезньова, тривають перемови на території морської авіаційної бригади у Саках, яку напередодні ввечері захопили російські військовослужбовці. Зараз вони намагаються прорватися на територію командного пункту. Усередині там забарикадовані українські військові, серед яких є жінки. Крім того, переговори у ці хвилини тривають і в захопленій військовій частині у селищі Чорноморське.

  Владислав Селезньов, керівник кримського медіацентру Міноборони: «Тривають переговори між командиром частини та російськими солдатами, які сьогодні вночі захопили частину. Мета переговорів – щоб допустити на територію частини український персонал. Задля того, щоб забезпечити необхідну оборону і охорону того майна, яке перебуває в частині. Хочу нагадати, що там перебувають дві ракети, два ракетних комплекси українських Військово-морських сил».

  Попередній матеріал
  Аксьонов прислав свого керівника до захопленого українського госпіталю
  Наступний матеріал
  Прокурорів України відтепер будуть контролювати українські громадяни
  Теги:
  Loading...