Прокуратура звинуватить Луценка у нападі на «Беркут»? [відео]

  Про таке повідомила дружина екс-міністра внутрішніх справ, Ірина. Вона також заявила, що до цього часу слідчі не опитали людей, які були свідками побиття та супроводжували політика до карети швидкої допомоги. У самого ж  Юрія Луценка сьогодні був перший допит. Слідчі розмовляли з ним дві години. Екс-міністр, заявляє його адвокат, сам захотів свідчити. Відсьогодні він має офіційний статус потерпілого. Дружину ж, Ірину Луценко, теж допитали, як свідка. Вона запевняє – у ніч на 11 січня її чоловік був тверезий. А будь-які закиди щодо його алкогольного сп’яніння вона назвала інсинуаціями. Через це упевнена – за кілька днів може з’явитися версія, що Луценко сам напав на беркутівців.

  Ірина Луценко, дружина Юрія Луценка: «Якщо засіб для горла «Гевалекс» є алкогольний напоєм, який вживаю я, мій чоловік, уся наша сім’я, бо усі перехворіли – ну, тоді я не знаю, що робити з аптеками, які продають алкогольні напої без ліцензії. Ніякого огляду, ніякої констатації про алкогольне сп’яніння не було, це сфальшована справка. Охоронець сказав, що коли виходила прокуратура, то вони сказали: “Ну, мы здесь ведём себя хорошо, но мы будем делать версию, что пьяный Луценко нападал на руководство «Беркута», за это и получил”».

  Натомість, вітчизняні силовики намагалися переконати іноземних послів у тому, що міліція не била Юрія Луценка під Святошинським райвідділом. Сьогодні представники української влади влаштували закриту зустріч із главами дипмісій ЄС, США та Канади у Міністерстві закордонних справ. Заступник міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк наголосив: жодних ушкоджень Юрію Луценку правоохоронці не завдавали. А чільник МЗС Леонід Кожара закликав іноземні країни не втручатись у внутрішні справи України. 

  Віктор Ратушняк, заступник міністра внутрішніх справ: «Ніяких тілесних ушкоджень Юрій Луценко не отримав і працівники міліції йому не спричиняли».

  Леонід Кожара, міністр закордонних справ:«В нинішній ситуації надзвичайно великого значення набуває дотримання нашими іноземними партнерами максимально об’єктивної та виваженої позиції щодо внутрішньої ситуації в Україні. Українці самі здатні розібратися у внутрішній ситуації, як це вже неодноразово було у минулому, і знайти оптимальні питання вирішення складних політичних проблем».

   

  Попередній матеріал
  Опозиція вимагає покарати Мінкульт за погрози УГКЦ [відео]
  Наступний матеріал
  Опозиція голосуватиме за бюджет в обмін на відставку Захарченка [відео]