Прокуратура завершує розслідування нападу депутатів-свободівців на чільника НТКУ

  Слідчі завершують розслідування інциденту, коли депутати від "Свободи" штурханами і лайкою змусили тимчасового виконувача обов’язків президента Національної телекомпанії України написати заяву про звільнення.


  Про це розповів заступник генерального прокурора Олексій Баганець. Він зазначив: "Слідчі готуються приймати кінцеве рішення по справі. Наскільки мені відомо, вони на сьогоднішній день налаштовані готувати повідомлення про підозру. Кому конкретно з цих учасників – я ще не знаю, але в найближчий час буду знать".

  Інцидент стався три місяці тому, у березні. Троє депутатів-свободівців зайшли до кабінету керівника НТКУ Олександра Пантелеймонова і змусили його написати заяву на звільнення. При цьому вони його штовхали та називали "москалем" та іншими епітетами. Пізніше парламентарії визнали, що діяли під впливом емоцій, і пояснили: до агресивних дій вдалися після того, як керівник головного державного каналу начебто дав наказ транслювати урочистості в Москві з нагоди окупації Криму.

  Генеральний прокурор тоді пообіцяв, що усі обставини інциденту ретельно вивчать і ухвалять законне рішення, а також розслідують події, що передували цьому інциденту – зокрема, трансляції на каналі передач, що розпалювали міжнаціональну ворожнечу.

  Попередній матеріал
  Українська ракета запустить перший приватний супутник Росії
  Наступний матеріал
  Нардеп Рибак впевнений, що "регіонали" й далі працюватимуть на Сході