Нардеп Рибак впевнений, що "регіонали" й далі працюватимуть на Сході

  Партія регіонів не припиняє свою політичну діяльність на Донбасі через дії сепаратистів і проведення антитерористичних операцій.
  Про це 19 червня заявив народний депутат (фракція ПР) Володимир Рибак, коментуючи заяву глави Донецької обласної організації Партії регіонів Миколи Левченка,- пише газета "Донбас".

  Як зазначено, у відповідь на зроблене раніше Миколою Левченко заяву, що в умовах бойових дій ПР припиняє свою політичну діяльність на Донбасі, його однопартієць екс-спікер Ради Володимир Рибак повідомив, що рішення про припинення політичної діяльності ПР на Донбасі не приймалося.

  "Жодного рішення про припинення політичної діяльності на Донбасу Партією регіонів не приймалося. Для цього необхідно, як мінімум, скликати президію, колегіально обговорити це питання і тоді вже про щось говорити. Те, що заявив Левченко - це лише думка Левченко. Він поки не в тому статусі, щоб (одноосібно – Ред.) приймати такі рішення ", - сказав Рибак.

  Коментуючи ситуацію з тим, що з Миколою Левченко сьогодні втрачено зв'язок, а  його сім'я і помічники не виключають викрадення депутата, Рибак повідомив, що не може підтвердити або спростувати цю інформацію. Він втім зазначив, що на сьогоднішнє засідання Верховної Ради Микола Левченко не реєструвався.

  Нагадаємо, вчора Левченко заявив, що Донецька обласна організація Партії регіонів через бойові дії припиняє політичну діяльність на Донбасі і буде займатися допомогою постраждалим в результаті боїв громадянам.
  Попередній матеріал
  Прокуратура завершує розслідування нападу депутатів-свободівців на чільника НТКУ
  Наступний матеріал
  "Батьківщина" вирішила підтримати кандидатури на посаду генпрокурора та глави МЗС