5.ua

Прокуратура відкрила кримінальне провадження у справі побиття Луценка [відео]

  Прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом побиття Юрія Луценка бійцями «Беркута». Про це повідомив адвокат побитого - Ігор Фомін. Тим часом самого Луценка перевели з реанімації у звичайну палату. Його стан задовільний. Про це повідомив екс-міністр охорони здоров`я депутат-регіонал Юрій Поляченко. Він відвідав опозиціонера в лікарні.

  Як раніше повідомила дружина політика Ірина Луценко, лікарі діагностували в нього струс мозку, численні гематоми та забиття. Між тим, адвокати збирають матеріали, які свідчать, що Луценко є потерпілим у кримінальному провадженні, яке відкрили правоохоронці за фактом побиття колишнього міністра внутрішніх справ.       

  Ірина Луценко, дружина Юрія Луценка: "Закрита черепно-мозкова травма струс мозку, рвана рана, яку зашили. 3 гематоми підшкірних. Підкреслюю підшкірних, не внутрєчерепних. Удари, сенці. Юра зараз перебуває, чуть-чуть, у антикоординованому стані, але може розмовляти. Стан отакої середньої тяжкості".

  Ігор Фомін, адвокат Юрія Луценка: "З яких підстав порушена кримінальна справа нам не відомо. Однак, вжек сьогодні до Юрія Віталійовича намагалися потрапити працівники прокуратури та слідчі з тим щоби отримати від нього пояснення стосовно цих подій. Однак це зараз за його станом не можливо. І як тільки він матиме змогу він такі пояснення надасть. Наші дії. Ми будемо збирати факти, які свідчать про те, що Юрій Віталійович просто є потерпілим в цій справі. І всі ці обставини мають отримати юридичну оцінку".

  Попередній матеріал
  Дипломати США та Європи висловили занепокоєння у справі сутичок під Києво-святошинським судом
  Наступний матеріал
  Кличко відвідав Луценка у лікарні [відео]
  Теги: