Прокуратура Києва почала перевіряти справу побиття активіст Євромайдану

  Прокуратура Києва почала перевіряти обставини, за яких отримав численні травми 17-річний активіст Євромайдану Михайло Нискогуз.

  Сам постраждалий нарікає - його чотири години катували беркутівці. 20-го січня юнак знімав на телефон сутичку, що точилась між силовиками та протестувальником. Кілька спецпризначенців схопили хлопця і поволокли до себе. Там його роздягли, жорстоко побили та знущалися. Дві з половиною доби юнак провів у лікарні, а після визначення діагнозу звернувся до журналістів. У прокуратурі наголошують - жодних заяв від потерпілого не отримували. Факт побиття почали перевіряти через повідомлення у ЗМІ. На допиті говорити зі слідчим Михайло Нискогуз відмовився.

  Михайло Нискогуз, постраждалий активіст: «»Зняли з мене весь одяг і залили тіло перцевим балоном і стояли сміялися, як я корчусь від болю. Били і кричали, де твій Бандера, що ти тут зараз так мучишся. Щось хіхікали, потім один достав ніж і порізав мені бедро. Коли вони били, заставляли співати гімн України».

  Ірина Сех, народний депутат, ВО «Свобода»: «Струс головного мозку, забійні рани м’яких тканин обличчя, забій грудної клітки, колото-різані рани сідниці, перелом третього, четвертого п’ятого п’ясних кісток лівої китиці».

  Олеся Волошина, начальник відділу захисту прав і свобод дітей: «В будь-якому випадку, це ще треба перевірити. І перевірка буде розпочата органами прокуратури з того приводу, який зазначає Михайло Нискогуз. Про що може йти мова, яким чином хто і що йому завдавав, якщо він взагалі нічого не говорив слідчому на допиті».

  І поки факт причетності «Беркута» до побиття Михайла Нискогуза перевіряють - сам хлопець став підозрюваним. Йому закидають участь у масових безладах. Юнакові загрожує від 8 до 12 років позбавлення волі. Учора ввечері суд обрав йому запобіжний захід - домашній арешт.

  Попередній матеріал
  Вирок Павліченкам лишили без змін [відео]
  Наступний матеріал
  На Євромайдані оголосили про збір грошей для допомоги пораненим активістам
  Теги:
  Loading...