Володимир Балух
Володимир Балух 5 канал

Прокуратура Криму: Вирок Балуху - дискримінація за національною ознакою

  У Прокуратурі АРК вважають винесений в анексованому Криму вирок українському активісту Володимиру Балух свідченням дискримінації та порушення норм міжнародного права

  У відомстві мають намір дати правову оцінку діям причетним до переслідування та винесення незаконного вироку українцеві. Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті відомства 5 серпня.

  "Прокуратурою Автономної Республіки Крим буде надана належна правова оцінка діям незаконно призначених "слідчих", "оперативних працівників", "прокурорів" та "суддів", які причетні до незаконного переслідування громадянина України Володимира Балуха та винесення, вироку, який є актом не тільки незаконного притягнення до відповідальності за політичними мотивами, а й свідченням дискримінації за національною ознакою, порушенням невід’ємних базових прав людини та грубого нехтування нормами і принципами міжнародного гуманітарного права", - прокоментував судове рішення, винесене окупаційною владою, щодо українського активіста прокурор АР Крим Гюндуз Мамедов.

  Міністерство закордонних справ України напередодні висловило категоричний протест у зв'язку з винесенням підконтрольним Кремлю кримським судом вироку у справі громадянина України Володимира Балуха і зажадало припинити його переслідування.

  Роздольненський суд анексованого Криму в п'ятницю, 4 серпня, виніс вирок українському активісту Володимиру Балух - 3 роки і 7 місяців колонії загального режиму, а також призначив штраф в розмірі 10 тисяч рублів. 

  Адвокат активіста Ольга Дінзе повідомила, що захист має намір оскаржити винесений йому вирок. 

  Захист Балуха і правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію - через розміщеної на стіні таблички і прапора України, який знаходився на подвір'ї його будинку.

  Попередній матеріал
  У Норвегії в горах знайшли останки птаха віком 4200 років – фото
  Наступний матеріал
  Біля узбережжя Австралії розбився військовий конвертоплан США
  Loading...

  Гурту Scooter загрожує до 8 років в’язниці через виступи в Криму

  МЗС України гостро відреагувало на новий візит Медведєва до Криму

  ЄС розширив санкційний список проти РФ через скандал з турбінами Siemens у Криму

  Відомий гурт Scooter прилетів на фестиваль в окупований Крим

  В окупованому Криму почався дефіцит палива – ЗМІ

  "Справа Семени": суд Сімферополя не збентежило, що "ФСБ навчилися управляти простором і часом"