Профспілка: уряд затримує зарплату освітянам [відео]

  Заборгованість із заробітної плати бюджетникам виникла з технічних причин і погашатиметься протягом наступного місяця. Про це заявляють у Міністерстві соціальної політики. Там кажуть: невмплати зарплат бюджетникам, які мали місце цього місяця у Києві, а також у Донецькій, Харківській та Чернігівській областях, не перевищували відсотка від загальної суми бюджетних виплат у цих регіонах. Побоювання, що освітяни не отримають зарплату за грудень, раніше висловили у профспілці працівників освіти і науки.

  Там наголосили: лише у Києві 63 тисячі вчителів вчасно не отримали зароблене за жовтень. А от за листопад, прогнозують експерти, уряд розрахується з ними вже грудневими коштами. Утім, де Кабмін візьме гроші на зарплати бюджетникам в останній місяць року - незрозуміло, адже у кошторисі країни на це не вистачає нині близько 10-ти мільярдів гривень.

  Олександр Яцунь, голова київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки: "На 14 листопада 50 відсотків освітян ще не отримали заробітну плату. В нас виплачено було 70 млн., і заборгованість була - приблизно така сума".

  Сергій Романюк, заступник голови Профспілки працівників освіти і науки: "Якщо зараз чи Верховна Рада цього скликання, чи наступна не перегляне зміни до закону про держбюджет на 2012 рік, люди залишаться без заробітної плати, тому що резервів, щоб виплатити цю заробітну плату - немає в регіонах".

  Попередній матеріал
  Завтра "Шахтар" зіграє на виїзді проти найкращого клубу Данії
  Наступний матеріал
  6-й день збройного конфлікту в Ґазі - 20 українців евакуйовано [відео]
  Теги: