День ракетних військ і артилерії
День ракетних військ і артилерії Міноборони

Професійне свято відзначають ракетні війська, артилерія та інженерні війська ЗСУ: хто і як привітав

Читайте по-русски
Відеоролик з привітаннями для побратимів записали військовослужбовці 72-ї бригади імені Чорних Запорожців

Професійне свято відзначають сьогодні відразу два роди військ Збройних сил України – ракетні війська та артилеристи, а також інженерні війська.

Армійців привітав президент Володимир Зеленський.

"Воїни-артилеристи завжди вважалися елітою війська та вирізнялися своєю організованістю, злагодженістю, точністю у розрахунках і влучністю вогню та ударів", – зазначив він про артилеристів та ракетників.

Звернувся і до ветеранів інженерних військ: "Щоденно перебуваючи на межі ризику, ви самовіддано розміновуєте тисячі квадратних кілометрів української землі, проводите фортифікаційне обладнання бойових позицій, створюєте надійні смуги інженерних загороджень".

Зі святом привітав і міністр оборони Андрій Загороднюк.

"Вітаю з професійним святом воїнів ракетних військ і артилерії України. Вас недарма називають "богами війни", адже на вашу вогневу підтримку чекають у найскладніших бойових ситуаціях", – цитує урядовця прес-служба Міноборони.

Про інженерні війська зазначив: "Про вашу роботу мало говорять, але саме ви під час виконання завдань йдете першими, знешкоджуючи ворожі мінно-вибухові загородження і позначаючи безпечні для пересування шляхи".

Привітав українських військових – з обох родів військ – і начальник Генерального штабу Руслан Хомчак.

Крім того, вітають один одного і самі армійці. Відеоролик з привітаннями для побратимів записали військовослужбовці 72-ї бригади імені Чорних Запорожців.

Попередній матеріал
Брифінг речника Міністерства оборони
Наступний матеріал
У Києві моторошна ДТП: іномарка розірвала "Волгу" на частини
Loading...