Hyperloop в Україні: Омелян розповів, де почнеться будівництво

"Надшвидкісні залізниці, які рухаються зі швидкістю 250-300 км/год, відходять у минуле", переконаний міністр інфраструктури України

Будівництво тестового майданчика для високошвидкісного транспортного майданчика Hyperloop (розробка Ілона Маска) розпочнеться у Дніпрі. Про таке заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян на прес-конференції, передає "ЕП". 

"Ми створюємо компанію, яка займатиметься розробленням технології", – уточнив очільник Мінінфраструктури.

За словами Омеляна, компанія дістане назву Hype.ua.

"Ми робимо ставку на ревіталізацію наших технологій. Надшвидкісні залізниці, які рухаються зі швидкістю 250-300 км/год, відходять у минуле з появою Hyperloop", – переконаний міністр.

Тестовий майданчик збудують у Дніпрі за підтримки партнерів, що нині споруджують Hyperloop у Мексиці. До проекту також приєдналися Академія наук, "Південмаш", Укроборонпром, Unit City, "Інтерпайп", Платформа розвитку інновацій.

Читайте також: Hyperloop в Україні: у скільки обійдеться та коли збудують – деталі

На "Південмаші" повідомили, що учасники робочої групи вже провели переговори із засновником проекту Hyperloop One Ілоном Маском.

Водночас, в українському проекті більш активну участь братиме компанія, яка займається будівництвом Hyperloop у Мексиці. Вона консультуватиме робочу групу створеного Центру транспортних інновацій.

Довідково: розроблена Маском транспортна система Hyperloop складається зі сталевих труб, усередині яких пересувається поїзд – герметична капсула на аеродинамічній подушці. Швидкість такої капсули може перевищувати 600 кілометрів на годину. Hyperloop планує перевозити вантажі з 2019 року, а пасажирів – з 2021 р. Для цього треба розв'язати технічні та логістичні проблеми.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Виклик паливним авто: Як виглядає новий електрокар Tesla Roadster – фото

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Пішли по-англійськи": суд у справі вбивства Бузини закінчився несподівано
Наступний матеріал
Росія після анексії Криму незаконно захопила дві третини української території шельфу Чорного моря