Валерій Гелетей
Валерій Гелетей фото ukraina.ru

Продовження скандалу: голова УДО запросив Гриценка зайти до нього в гості й вибачитися

  Раніше народний депутат Ірина Луценко заявила, що подасть на Гриценка до суду

  Голова Управління держохорони Валерій Гелетей слідом за генпрокурором Юрієм Луценком звинуватив кандидата у президенти України і колишнього міністра оборони Анатолія Гриценка у наклепі. Гелетей на своїй сторінці у Facebook також вимагає вибачень від екс-міністра оборони.

  Гриценко в інтерв'ю заявляв про те, що Гелетей не служив у ЗСУ, а в 1990-х працював в УБОЗ та УБЕЗ, де нібито займався "суцільним хабарництвом і кришуванням".

  Гелетей відповів, що досвід роботи в Управлінні з боротьби з організованою злочинністю "був вкрай необхідний для боротьби з терористами і бандитами" в районі АТО в 2014 році. Гелетей заявив, що зведені підрозділи Управління держохорони під його керівництвом одними з перших попрямували в зону бойових дій, де звільнили першу будівлю на захопленій території – СБУ в Донецькій області. На думку голови УДО, Гриценко "знав би про це, якби йшов пліч-о-пліч, звільняючи будинок за будинком, розміновуючи залишені терористами розтяжки".

  Гелетей також сказав: "Знімаючи з українських адміністративних будівель прапори сепаратистів і РФ, які й досі лежать у моєму кабінеті як нагадування. Зайдіть у гості вибачитися за свої слова, і я вам покажу ці прапори".

  Нагадаємо, Гриценко в інтерв'ю Гордону заявив, що на відміну від Президента, генпрокурора чи секретаря РНБО, не ховав свого сина від служби в АТО. Генпрокурор обурився словами Гриценка і заявив, що вимагає вибачення. Він також опублікував світлини сина Олександра з фронту, який пішов туди добровільно. Після цього Гриценко заявив, що не буде вибачатися перед генеральним прокурором Юрієм Луценком, проте вибачився перед його сином Олександром.

  Попередній матеріал
  Адвокат полоненого українського моряка Андрія Ейдера подала клопотання про його переведення до України
  Наступний матеріал
  Міністру Омеляну на ювілей подарували Руїни Кремля – фото

  "Даю 24 години для вибачення": Луценко відреагував на слова Гриценка про службу сина в АТО

  Луценко заявив, що слідство зібрало всі документи про розстріли активістів на Майдані – подробиці

  Луценко виступає за легалізацію зброї – з єдиним винятком

  "Плівки Мельниченка" були спецоперацією ФСБ – Луценко

  Суд визначився із датою розгляду позову Януковича проти Луценка

  Генпрокуратура завершила розслідування у справі Арбузова