Скріншот відео

"Продемонстрував приклад свавілля": екс-начальник штабу прикордонної служби Литви прокоментував "прорив Саакашвілі"

За словами Вацловаса Забараускаса, потрібно зважати на той факт, що Саакашвілі був президентом, гарантом правової держави

Колишній начальник штабу прикордонної служби Литви, голова громадської організації "Клуб прикордонників" Вацловас Забараускас прокоментував журналістам 5.UA події за участю Міхеіла Саакашвілі, що відбувалися на українсько-польському кордоні у неділю, 10 вересня. 

За словами Вацловаса Забараускаса, Саакашвілі міг би знайти методи аби перетнути український кордон згідно чинного законодавства, утім, не став цього робити. 

"Звичайно, не сталось великої трагедії в тому, що одна людина перетнула незаконно український кордон. Але потрібно зважати на те, що ця людина колись була президентом країни, гарантом правової  держави. Своїм вчинком він продемонстрував приклад свавілля", – зазначив Вацловас Забараускас.

За словами екс-начальника прикордонної служби Литви, Україна повинна розслідувати цей прецедент з юридичної точки зору та інформувати про хід цієї справи суспільство.

Як інформував 5.UA, раніше у Держприкордонслужбі України "5 каналу" повідомили, що після сутичок із прикордонниками, понад 1,5 тисячі осіб увірвалися з українського боку і фізично занесли Міхеіла Саакашвілі на територію України

Пронесли, ігноруючи закон: як Саакашвілі з поплічниками проривався через український кордон – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Кібератаки небезпечніші для стабільності демократії й економік, ніж гармати і танки – Юнкер
Наступний матеріал
Російський суд призначив Павлу Грибу два місяці арешту

Який юридичний механізм покарання зухвалих порушників кордону застосують правоохоронці – "Час. Підсумки дня"

Прорив на "Шегині": в якому стані постраждалі прикордонники

Депутат Європарламенту про "прорив Саакашвілі": Варто було б звернутися до суду та заручитися підтримкою посередників