5.ua

Продавця фальшивих квитків на матч «Україна-Франція» затримали київські правоохоронці

  Продавця фальшивих квитків на матч «Україна-Франція» затримали київські правоохоронці. Іще із 15-ма перекупниками - кажуть - провели профілактичну бесіду. Тим часом тільки на одному із сайтів приватних оголошень - виставлені на продаж мало не кілька тисяч квитків на гру. Їхня вартість завищена у чотири-сім разів від номінальної! Купити ж квитки за офіційною ціною у триста гривень іще було можливо сьогодні вдень.

  А зранку - кажуть фани - були і перепустки й по 80-120 гривень. Але їх миттєво розібрали. Іще в двох касах обмінювали електронні квитки, придбані через Інтернет, на паперові. На початку тижня, коли білети лише надійшли у продаж, люди займали черги з вечора. І мало не доходило до бійок. Сам матч відбудеться сьогодні на столичному НСК «Олімпійський» о 21.45 - громадській же порядок забезпечуватимуть там вісім сотень міліціянтів. Гра-відповідь у Парижі у вівторок 19 листопада. Якщо Україна переможе за сумою двох матчів, поїде на чемпіонат світу до Бразилії влітку 2014-го.

  Покупець: «Перекупники біля кас беруть і роблять таку схему. Вони стоять частина з них купує і відходить, інші підходять купувати, а ті становляться за ними і потім знову купують. І люди, які то бачать, вони нажаль, не опираються цьому. Вони дивляться, хто щось каже, але щоб серйозно опиратися: не пускати їх, покликати міліцію, покликати журналістів, такого, нажаль, нема».

  Перекупник: «В мене верхні місця, в мене хороші місця».

  Журналістка: «А скільки у вас можна оптом взяти?»

  Перекупник: «А які вам? 2 квитка?»

  Журналістка: «А 6 не буде?»

  Перекупник: «Буде 6. 400 гривень - усі разом».

  Попередній матеріал
  Віце-президент ЄП оцінив шанси України підписати асоціацію з ЄС у 51%
  Наступний матеріал
  Довгоочікувана українська прем’єра «Тіні незабутих предків» уже в кінотеатрах [відео]
  Теги:
  Loading...