Депутат Європарламенту прокоментувала "Марш рівності-2016" у Києві

Організатори акції та депутати Європарламенту подякували поліції та місцевій владі за безпеку учасників Київ-Прайд-2016

"Марш рівності" відбувся у столиці. Минулося без масових сутичок. Учасники зібралися у парку Шевченка і пройшлися колонами до площі Льва Толстого. Це короткий маршрут - усього кілька сотень метрів. Загалом правоохоронці нарахували близько тисячі учасників. Про це повідомляє "5-ий канал".

Тривав марш близько півгодини. Організатори акції та депутати Європарламенту подякували поліції та місцевій владі за безпеку учасників "Київ-Прайд-2016". За словами організаторів, це був перший мирний марш ЛГБТ-спільноти в Україні.

"Я би хотіла привітати поліцію з дуже професійною роботою. Також я хочу привітати владу міста, яка продемонструвала всі ознаки зрілої демократії. Найкращий висновок з цієї події - дуже позитивна репутація Києва. Це місто, яке радо вітає всіх, толерантне місто", - наголосила депутат Європарламенту Софі ін'т Велд."Лише один прикрий випадок стався з учасником уже через півтори години після закінчення усього. Хлопця побили. Він зараз з нашими адвокатами у госпіталі. Я ще не можу повірити в те, що відбувається, тому що ми всі бачили минулий рік, наприклад. Я дуже задоволена нашою співпрацею та кооперацією з поліцією. Вони зробили максимально можливе, що можна було зробити", - додала організатор КиївПрайд-2016 Руслана Панухник.

Нагадаємо, поліція затримала 57 осіб під час "Маршу рівності" в Києві. Про це повідомила керівник Національної поліції України Хатія Деканоідзе.

Попередній матеріал
Міноборони спростовує численні втрати ЗС України - опубліковано документ Генштабу
Наступний матеріал
Смертельне ДТП на Донеччині - загинув чиновник

МВС: декілька поліцейських відмовились захищати ЛГБТ-марш у Києві

Комітет ВР підтримав проведення маршу ЛГБТ-спільнот у столиці

Белград далі балансуватиме між ЄС і Росією – журналіст

Порошенко обговорив створення нової бойової бригади – українсько-румунсько-болгарської