полонений ЗСУ 5.ua

Президент розповів, скільки військових пішли на контрактну службу до ЗСУ

Майже 100 тис. мобілізованих військовослужбовців, що вже набули бойового досвіду, сформували оперативний резерв

До лав Збройних Сил України, Національної гвардії та інших підрозділів задля захисту Батьківщини на контрактній основі уже вступили 57 тис. українських добровольців. У свою чергу, з числа мобілізованих військовослужбовців, що вже набули бойового досвіду, було сформовано резерв. Про це сьогодні, у День захисника України, повідомив Президент Петро Порошенко під час виступу на церемонії складання урочистої клятви ліцеїстами Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

"Лише цього року контракти підписали 57 тис. українських добровольців. А із тих, хто вже відслужив і повернувся додому, створено оперативний резерв першої черги у складі майже 100 тис. військовослужбовців. І вже проведено перші в історії нашої держави серйозні навчання за участю резервістів", – зазначив Порошенко.

Дивіться також: Порошенко про агресію на Сході: "Хто з мечем до нас прийде, від меча і загине"

Глава держави відзначив внесок кожного військового у захист незалежності та територіальної цілісності України: "За рапортами, словами, цифрами, стрілами і позначками на карті – завжди бачу насамперед людські долі. У війні головне не гроші, не техніка, не зброя, а люди – українські воїни", – наголосив він.

Глава держави наголосив, що на прикладі сильних і мужніх захисників Україна може виховувати наступні покоління українців. "Впевнений у тому, що на сьогоднішній день у нас є велика кількість подібних прикладів і ми можемо говорити, що сьогодні, у День захисника Вітчизни ми їх шануємо", – підкреслив Президент.

Раніше Президент повідомив скільки військових ЗСУ загинуло за час проведення АТО.

Попередній матеріал
Порошенко назвав умови політичного врегулювання конфлікту на Донбасі
Наступний матеріал
Акція "Стоп Путін": на мітинг вийдуть навіть у містах Росії

Президент повідомив, скільки військових ЗСУ загинуло за час проведення АТО

Донецькі прикордонники передали зворушливе вітання з Днем захисника

Порошенко про агресію на Сході: "Хто з мечем до нас прийде, від меча і загине"

Порошенко розповів, скільки контрактників прийшло до ЗСУ