publicist.in.ua

Президент поспілкувався по телефону зі звільненими журналістами "Громадського"

  Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову зі звільненими в Луганську журналістами "Громадського ТБ" Анастасією Станко та оператором Іллєю Безкоровайним. Про це повідомляє прес-служба глави держави.


  "З полегшенням сприйняв цю звістку. Кожне повідомлення про захоплення заручників болем віддається у моєму серці. Особливо – коли йдеться про журналістів, людей, яких у зону загострення покликала професія", - заявив президент.

  Він зазначив, що для нього було дуже важливим почути саме від Насті, що вони живі й здорові.

  У свою чергу керівник Управління інформаційної безпеки Національної гвардії Юрій Стець, який за дорученням Президента координував дії зі звільнення журналістів, наголосив на необхідності кращого інформування з боку представників ЗМІ про їхні плани щодо висвітлення подій у зоні антитерористичної операції.

  "Ми зробили все можливе, за допомогою Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, а також інших керівників силових структур, задіяли всі канали, щоб журналісти вийшли на волю живими та неушкодженими. Але на майбутнє радимо всім координувати з МВС ваші плани в зоні АТО", - звернувся він до представників ЗМІ.

  Як повідомлялося, сьогодні терористи випустили з полону співробітників "Громадського ТБ" журналістку Анастасію Станко й оператора Іллю Безкоровайного.
  Попередній матеріал
  Україна погодиться лише на двостороннє припинення бойових дій - Клімкін
  Наступний матеріал
  Міністри закордонних справ України, Росії, Франції та Німеччини ухвалили декларацію в Берліні
  Loading...