president.gov.ua

Президент підписав закон щодо оподаткування благодійної допомоги, яку надають релігійні організації

  Відтепер доходи неприбуткових релігійних організацій можуть використовуватися для здійснення неприбуткової добродійної діяльності

  Президент підписав закон щодо унормування оподаткування благодійної допомоги, яку надають релігійні організації. Про це повідомляє прес-служба Президента.

  Президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій підписав Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо уточнення окремих положень оподаткування неприбуткових організацій".

  Глава держави відзначив величезну благодійну та волонтерську діяльність, яку здійснюють різні церкви та релігійні організації для українських воїнів. "Яку величезну допомогу ви їм надаєте, в першу чергу – молитвою, Божим словом, унікальною діяльністю капеланів. Але не останньою чергою є допомога їжею, одежею, приладами. Впевнений, що сьогоднішній закон, який я підписую, буде лише сприяти вашій діяльності", – зазначив Петро Порошенко.

  Закон був ухвалений Верховною Радою 6 жовтня 2016 року. Згідно з документу доходи неприбуткових релігійних організацій можуть використовуватись не тільки для фінансування видатків на їх утримання та напрямів діяльності, визначених їх установчими документами, але й для здійснення неприбуткової (добродійної) діяльності, передбаченої законом для релігійних організацій, у тому числі надання гуманітарної допомоги, здійснення благодійної діяльності, милосердя.

  При цьому фінансування цих видатків не вважається розподілом отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб.

  Окрім того, на розгляд парламенту внесений законопроект "Про Конституційний Суд України", повідомляє прес-служба Президента.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше Порошенко під час зустрічі з Радою церков сказав, що "молитви та дії, що єднають Україну, – дуже цінні".

  Попередній матеріал
  На Луганщині відбулись стрільби найкращого танкового батальйону ЗСУ – відео
  Наступний матеріал
  Дональд Трамп провів першу зустріч із лідером іноземної держави

  Напередодні Дня морської піхоти відбудеться благодійний концерт

  "Фонд братів Кузьміних" проводить благодійний концерт задля допомоги важкопораненим бійцям

  У Львові завершилася благодійна акція "WarTaxi" - не минулося без казусів

  "Тепла Покрова для захисника": У Києві волонтери організували благодійну акцію

  Волонтерська організація стала лідером Національного рейтингу благодійників

  5 канал - трансляція наживо