Президент особисто вручив нагороди пораненим бійцям АТО

  Сім військовослужбовців, які отримали поранення у бойових діях на сході країни – отримали нагороди. Вручив відзнаки у шпиталі особисто Президент.


  П'ять учасників АТО отримали ордени "За мужність" 3-го ступеня, ще двох відзначили орденом Богдана Хмельницького 3-го ступеня. Петро Порошенко наголосив: на прикладах героїзму виховуються майбутні покоління. Президент зауважив: саме мужність та самовідданість бійців сприяла початку реалізації мирного плану.

  Петро Порошенко наголосив – укр.аїнці довели, що вміють захищати свою державу: "Щойно я підписав указ і нагородив 7-ох українських героїв. Українські мотострілки, українські десантники, вчора нагороджені українські бійці Національної гвардії – це демонструє силу духу української армії. Без сильної армії – не може бути сильної нації. Без перемог – не може бути сильного народу. …Я думаю, що у нас у всіх є надія на мир. І ми можемо розраховувати на мир лише тоді, коли наші Збройні сили будуть сильними і коли бойовий дух українського народу, який пишається своєю армією – буде дуже високим".

  Попередній матеріал
  Встановлені причини загибелі людей в Одесі 2 травня
  Наступний матеріал
  Росія звільнила поранених українських прикордонників - ДПСУ