Презентовано диски з роздумами Любомира Гузара про життя (РЕПОРТАЖ)

  Глава Української Греко-католицької церкви Любомир Гузар вчить парафіян як знайти дорогу до себе. Блаженніший презентував компакт-диск зі своїми роздумами про владу і багатство, про ставлення до чужинців, про церкву, молодь та моральність. Виручені кошти від продажу запису підуть на будівництво Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві.

  Результат річної роботи творчої групи зі ста осіб - на трьох компакт-дисках. Інтерв`ю з Главою Української Греко-католицької церкви триває чотири години. Кардинал Любомир Гузар на презентації сам вперше почув як звучить його голос на цьому записіі. Усім майбутнім слухачам побажав терпіння.

  Любомир Гузар, Глава УГКЦ: "Бо то страшно себе послухати. Я так трошки жартом. Коли чуєш чужий голос чийсь, а як свій власний... А, то я так звучу. О-О!"

  Аби засвоїти усю інформацію, запис треба слухати поступово та неодноразово. Радять засновники проекту. Запитання Блаженнішому Любомиру ставили журналісти Євген Глібовицький та Дмитро Сіманський. Діалоги спочатку хотіли видати у відеоверсії, але коштів вистачило лише на компакт-диск. Запис тривав сім годин.

  Євген Глібовицький, журналіст: "Ми працювали у телевізійному павільйоні. Це є велика студія. Я був здивований, як Блаженніший це все витримав. Бо софіти пекли немилосердно. Всі текли. Було дуже важко. Але всі були фантастично захоплені процесом".

  Розмову з кардиналом журналісти називають позачасовою. Оскільки теми, яких торкається Блаженніший, стосуються людських цінностей та моралі. Тираж диску - п`ять тисяч примірників. Продаватимуть його передовсім у греко-католицьких храмах. 

  Людмила Голоднік та Іван головач, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (4.74Мб)

  Попередній матеріал
  Вашингтон потерпає від негоди
  Наступний матеріал
  Леоніду Кравчуку - 75 (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...