Facebook / Tatiana Shchur

Правозахисники другий тиждень розшукують Олега Сенцова

  Незаконно засудженого у РФ українця не можуть знайти із 7 березня після чергового етапування

  Члени Асоціації незалежних спостерігачів Микола і Тетяна Щур оприлюднили звернення до журналістів і правозахисників із проханням допомогти у розшуку Олега Сенцова. Вони просять про сприяння небайдужих колег і громадських спостерігачів, особливо з областей, які знаходяться на маршруті імовірного проходження етапу Олега Сенцова з Челябінська до Якутії (Курганської, Омської, Новосибірської).

  Тетяна Щур пише: "Ось уже два тижні нам не відоме місцезнаходження Олега Сенцова. Після того як у ніч з 6-го на 7 березня з незнайомого номера прийшло повідомлення про те, що Олег етапований з Челябінська, відомостей про нього не надходило. Звертаємося до вас з пропозицією подати запити до своїх регіональних Управлінь виконання покарань про те, чи не перебуває Сенцов Олег Геннадійович, 1976 року народження, у слідчих ізоляторах даного регіону". За даними активістів, у кожному суб'єкті Федерації є не більше 1-2 слідчих ізоляторів (т. зв. "пересилок"), куди спрямовують етапованих в’язнів.

  Активісти радять: можна зробити запит безпосередньо начальнику такої установи та одразу запросити довідку про те, чи перебував Олег Сенцов там раніше і коли і куди він був етапований звідти. "Згідно із законом ФСВП має право не повідомляти нам, де саме в цей момент знаходиться етапований. Але начальник ізолятора зобов'язаний надати дані про знаходження ув'язненого під його дахом", – зазначено в повідомленні.

  Нагадаємо, 15 березня російська активістка Яна Гончарова отримала лист із челябінського СІЗО від незаконно ув'язненого окупантами Олега Сенцова.

  Попередній матеріал
  Конституційна комісія має звернути увагу на поправку щодо позбавлення громадянства за сепаратизм і тероризм - експерт
  Наступний матеріал
  Терористи чотири рази обстріляли Новотроїцьке із гранатометів та великокаліберних кулеметів – штаб АТО
  Теги:
  Loading...

  "Живий-здоровий, під охороною" – Сенцов написав листа з челябінського СІЗО

  Лауреатом Шевченківської премії у сфері кіно став Олег Сенцов

  Російські правозахисники знайшли Олега Сенцова в челябінському СІЗО

  У Берліні на міжнародному фестивалі провели акцію на підтримку Сенцова

  Олега Сенцова етапують до Якутії

  Лінкявічус про етапування Сенцова: У кращих традиціях ГУЛАГу