5.ua

Посольство США в Україні пікетують активісти "Братства" [відео]

  «Не гальмуй – бомбардуй» - під таким гаслом об 11-ій біля американської амбасади зібрались менше десятка прихильників військової операції проти режиму сирійського президента Башара Асада. Вони вимагали розпочати інтервенцію негайно. Кажуть: не підтримують жодну зі сторін конфлікту, а навпаки засуджують їх у розпалюванні насильства. На думку активістів, відновити у Сирії мир може лише втручання західних країн.     

  Віталій Чорний, активіст "Братства": «Режим Асада - він неефективний, він не може зупинити це свавілля, він не може зупинити громадянську війну, яка вже триває там дуже довго. Тому лише застосування входження в цю справу, втручання зовні, втручання демократичних сил може припинити це свавілля і врешті встановити мир на території Сирії». 

  Акція прихильників військового втручання у Сирію тривала менше півгодини. Натомість близько 12-ої біля американського диппредставництва почали активно збиратись противники військових дій у Сирії. Близько сотні представників різних молодіжних та ветеранських організацій закликали керівництво США не розпочинати війну проти Дамаска і висловили підтримку тамтешній владі.  

  Володимир Мусійко, голова наглядової ради Спілки інвалідів Києва: « Ми повинні добиватися, щоб на земному шарі був мир, дружба, братство і співпраця між країнами. Щоб не було ніякого втручання у внутрішні справи».

  Учасник акції: «Я пришёл сюда с одной главной целью. Я участник боевых действий, имею ранение и контузии. Я не хочу, чтобы такое произошло в Сирии». 

   

  Попередній матеріал
  Єврочиновники закликають Україну дотримуватися лікарської таємниці щодо Тимошенко
  Наступний матеріал
  Черговий євроінтеграційний закон ухвалили депутати [відео]