5 канал

Порошенко зустрівся з президентом Світового Конгресу Українців: стало відомо, що обговорювали

Президент відзначив важливість підтримки з боку закордонного українства

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з президентом Світового Конгресу Українців Євгеном Чолієм. Про це повідомляє прес-служба Президента

Глава держави високо відзначив внесок Конгресу у відстоювання національних інтересів України за кордоном та підкреслив важливість посиленої взаємодії і координації української діаспори у цьому контексті.
Президент України поінформував президента СКУ про ситуацію на Донбасі, де, незважаючи на ініційоване українською стороною припинення вогню, постійно фіксуються обстріли і провокації з боку проросійських бойовиків та найманців.

"Правду про справжній розвиток на Донбасі, яку намагається приховати Росія, мають знати всі наші друзі і партнери", – наголосив Петро Порошенко.

Було підкреслено важливість максимальної міжнародної підтримки ініційованої Україною резолюції ГА ООН про стан прав людини в Автономній Республіці Крим, ситуація з якими продовжує погіршуватися через дії окупантів.

Глава держави відзначив важливість підтримки з боку закордонного українства також у питаннях надання Європейським Союзом безвізового режиму для українських громадян та ратифікації Угоди про асоціацією між Україною та ЄС. "Українці по праву заслужили і перше, і друге. Ми це доводимо кожен день на двох фронтах – на Донбасі і на фронті реформ", – наголосив Порошенко.

Facebook / Петро Порошенко

Він також наголосив на спільності зусиль влади і громадянського суспільства у боротьбі з корупцією в Україні. Порошенко відзначив і ефективне започаткування системи е-декларування статків державних службовців. "Точку неповернення пройдено. Антикорупційна боротьба в державі постала у новій якості. Ховати і ховатися більше нічого", – відзначив Глава держави.

Зі свого боку президент СКУ запевнив у незмінній підтримці Конгресу та всього закордонного українства у відновленні суверенітету та територіальної цілісності держави, включно з Кримом, боротьбі з агресією Росії, а також на шляху реформ в Україні, які вже демонструють вагомі результати.

Як повідомляв 5.ua, 2 вересня 2016 року президент Світового конгресу українців розповів, як діаспора оцінює постмайданні перетворення в Україні.

Попередній матеріал
У Харкові зіткнулись позашляховик та швидка з бійцями, є постраждалі
Наступний матеріал
Тимошенко за прем'єрства заробляла в 5 разів більше від Гройсмана – речник

Виступ Президента України, присвячений українській діаспорі у світі - відео

Прем'єрський візит: Гройсман провів зустріч з українською діаспорою у США

Діаспоряни США зібрали кошти для оздоровлення 40 дітей учасників АТО

Українська діаспора у США передала прикордонниками медзасоби на 600 тис. грн

Українська діаспора в США придбала квитки на гру "Динамо" - "Мансіті" для бійців АТО

Українська діаспора США передала медобладнання для військового госпіталю