Фото Адміністрація президента

Порошенко: Сьогодні інвестори своїми грошима голосують за наше європейське майбутнє

Президент наголошує, що "саме зараз і саме в Україну треба інвестувати"

У четвер, 18 липня, Президент України Петро Порошенко відвідав Львівщину, де взяв участь у церемонії закладення капсули на місці будівництва заводу компанії Nexans з виготовлення бортових електромереж. У ході візиту він заявив про те, що Україна працює над покращенням інвестиційного клімату та навів приклади успішного інвестування в нашу країну.

"Усі нас переконували, що поки йде війна, жоден інвестор в Україну не прийде. Ми своєю наполегливою працею, створенням інвестиційного клімату, забезпеченням кардинальних змін і реформ у країні, і рішучими діями, у тому числі й глави обласної державної адміністрації, переконуємо, що саме зараз і саме в Україну треба інвестувати", - заявив Президент.

Крім того, Порошенко зазначив: "Німецькі і французькі власники своєю гривнею голосують за нашу з вами незалежність, якій за кілька днів виповниться 25 років, за створення нових робочих місць, за сплату податків і за наше європейське майбутнє".

Фото Адміністрація президента

Згадав Президент і про нещодавнє відкриття в Україні заводу японської компанії Fujikura. За його словами, цей приклад приходу іноземного інвестора не лише став успішним, а й слугував залученню нових інвестицій.

Особливу вдячність інвесторам висловив глава держави у зв'язку з підтримкою Україну у непростий для неї час: "Те що сьогодні інвестори своїми грошима, своїми євро і гривнями голосують за наше майбутнє, означає, що все в нас буде добре. Ми забезпечимо перемогу на фронті і захистимо країну".

Як зазначається, завод концерну Nexans, який планується збудувати на Львівщині, стане третім підприємством компанії на території України.  Очікується, що підприємство буде введено в експлуатацію в червні 2017 року і створить 2 тис. робочих місць.

Нагадаємо, 11 серпня Порошенко заявив, що з 15 серпня всі чиновники мають вигорнути свої кишені. 

Попередній матеріал
Бірюков: Наші бійці більш досвідчені і ми повернемо Донбас
Наступний матеріал
У Києві сьогодні прогнозують грози, шквали та дощі
Теги:
Loading...

Сьогодні Порошенко відвідає Львівщину

Порошенко з Туском обговорили "цинічні провокації Росії в окупованому Криму"

Порошенко переговорить із Меркель: на часі заяви Путіна та провокації РФ у Криму

Порошенко: Із понеділка всі чиновники мають вигорнути свої кишені