Олександр Сирський
Олександр Сирський Міноборони

Порошенко представив нового командувача ООС

Читайте по-русски
Олександр Сирський – кадровий український військовий, був начальником штабу АТО

Президент України Петро Порошенко призначив новим командувачем Об'єднаних сил (ООС) генерал-лейтенанта Олександра Сирського.

Він замінить на посаді Сергія Наєва.

"Успішно пройшов всі командні посади – від командира взводу до заступника начальника Генштабу, брав активну участь в антитерористичній операції в складних умовах 2014 року. В найскладніші моменти нашої історії забезпечив особисту мужність, ефективні дії по організації оборони і відсічі наступу російських військ", – представив Порошенко нового командувача армійцям на Донеччині.

Президент зазначив, що кадрові зміни зробили за пропозицією Міноборони.

Довідково: Олександр Сирський – кадровий український військовий. До війни на Донбасі – у 2000-х роках – командував 72-ю бригадою.

З початком бойових дій Олександр Сирський був начальником штабу АТО. Зокрема, одним з головних командирів сил АТО під час боїв за Дебальцеве взимку 2015 року, разом з начальником Генштабу ЗСУ Віктором Муженком виїжджав до самого міста.

На думку заступника начальника Генштабу ЗСУ (2006-2012 рр) Ігора Романенка, основним завданням нового командувача ООС буде нарощування потенціалу і стан угруповання військовослужбовців.

"Це запорука для того, аби наші дипломати могли пересуватися по виконанню Мінських угод", – додав Романенко.

Попередній матеріал
Глава держави доручив істотно збільшити виплати військовим ООС
Наступний матеріал
Україну чекає чергова порція дощів: прогноз погоди на 7 травня
Loading...