president.gov.ua

Порошенко підписав указ про заходи щодо зміцнення національної єдності та консолідації українського суспільства

  КМДА доручено у двомісячний строк після затвердження Кабінетом Міністрів комплексного плану заходів
  Президент Петро Порошенко підписав Указ №534/2016 "Про пріоритетні заходи щодо сприяння зміцненню національної єдності та консолідації українського суспільства, підтримки ініціатив громадськості у цій сфері", повідомляє прес-служба Президента
  Глава держави видав Указ у день 25-ї річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту проголошення незалежності України – події, яка стала прикладом консолідації суспільства, єднання народу навколо ідеї творення власної держави. Документ розроблявся у тісній співпраці з представниками Ради з питань національної єдності, утвореної відповідно до Указу Президента України від 11 грудня 2015 року № 697, центральних органів виконавчої влади та Адміністрації Президента. Це рамковий документ, що окреслює базові напрями у відповідній сфері та визначає першочергові завдання центральним і місцевим органам виконавчої влади.
  Указ видано з метою сприяння зміцненню національної єдності та консолідації українського суспільства, визначення пріоритетних заходів з вирішення цих питань, а також забезпечення взаємодії державних органів з організаціями громадянського суспільства з реалізації таких заходів.
  Згідно Указу одним із пріоритетів діяльності державних органів, органів місцевого самоврядування визначається забезпечення вжиття заходів щодо зміцнення національної єдності та консолідації українського суспільства, взаємодії з організаціями громадянського суспільства. Кабінету Міністрів України доручено розробити за три місяці за участю представників державних органів та органів місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства, із залученням провідних вітчизняних вчених і міжнародних експертів та затвердити комплексний план заходів щодо зміцнення національної єдності, консолідації українського суспільства та підтримки ініціатив громадськості у цій сфері. Відповідний урядовий документ має готуватися у тісній співпраці з громадськістю, зокрема членами Ради з питань національної єдності при Президентові України.
  Уряду також визначено низку завдань щодо забезпечення відновлення та розбудови миру в східних регіонах України, розвитку громадянської освіти в Україні, а також взаємодії центральних та місцевих органів виконавчої влади з організаціями громадянського суспільства з метою підтримки ініціатив громадськості у відповідних сферах.
  Обласним, Київській міській державним адміністраціям доручено у двомісячний строк після затвердження Кабінетом Міністрів комплексного плану заходів щодо зміцнення національної єдності, консолідації українського суспільства та підтримки ініціатив громадськості у цій сфері розробити і забезпечити реалізацію відповідних регіональних планів заходів. 
  Як повідомляв 5.ua, українці показали свою єдність і любов до Батьківщини. Сотні українців розтягнулися в кілометрову "Ходу нескорених".
  Попередній матеріал
  У Пентагоні розповіли, для чого РФ вчергове дивує світ погрозами ракетного удару
  Наступний матеріал
  Екс-заступник голови СБУ: Наразі оголошення підозри у держзраді вигідне Онищенку
  Loading...

  Штайнмаєр: У цьому році ЄС буде складніше зберегти єдність щодо санкції проти Росії

  "Найголовнішою духовною зброєю нашої перемоги є єдність" - Президент про створення помісної православної церкви

  Порошенко назвав референдум у Нідерландах атакою на єдність Європи

  Для боротьби з корупцією необхідна єдність влади - Яценюк

  Усі країни ЄС високо цінують свою єдність у ставленні щодо агресії проти України - Туск

  Криза біженців може підірвати трансатлантичну єдність – міністр оборони Норвегії